در آستانه مسابقه: تبادل آتش نگرانو و هلموث در توییتر!

 در آستانه مسابقه: تبادل آتش نگرانو و هلموث در توییتر!

در آستانه مسابقه پوکر هدز آپ میان دنیل نگرانو و فیل هلموث، اکنون حاشیه و تنش های میان این دو پوکرباز مشهور در فضای مجازی توییتر بالا گرفته است.

تنها چند روز تا آغاز مسابقه پوکر هدز آپ پیش روی دنیل نگرانو و فیل هلموث باقیمانده است، این رقابت از تاریخ ۱۶ مارس ۲۰۲۱ آغاز خواهد شد. گرچه چند روزی تا شروع مسابقه باقی مانده با اینحال تنور حواشی و رجزخوانی میان نگرانو و داگ پولک از هم اکنون داغ شده است.

بگذارید در ابتدا خیالتان را راحت کنم: این یک نوشته مملو از حاشیه بین دنیل نگرانو و فیل هلموث است، پس شاید در انتها با کمی سردرد مواجه شوید!!

جنگ روانی دنیل نگرانو بر علیه فیل هلموث

اگر این سوال را از فیل هلموث بپرسید که بهترین پوکرباز تاریخ کیست؟ بدون شک خود را به شما معرفی خواهد کرد! البته مطمئن هستم تنها یک معرفی ساده نخواهد بود و شما مجبور خواهید بود برای ساعت ها به سخنرانی وی گوش دهید!!

دنیل نگرانو یک جنگ روانی در شبکه های مجازی بر علیه فیل هلموث به راه انداخته است
دنیل نگرانو یک جنگ روانی در شبکه های مجازی بر علیه فیل هلموث به راه انداخته است

در واقع مدتهاست که فیل هلموث بطور مکرر اعلام کرده که او بهترین بازیکن پوکر در جهان است. اما اگر همین سوال از بسیاری پوکربازان حرفه ای پرسیده شود احتمالا نظر دیگری خواهند داشت… ضمن اینکه بسیاری از پوکربازان حرفه ای این ادعای فیل هلموث را نوعی از رفتار همیشگی او قلمداد میکنند، یعنی این ادعا را زیاد جدی نمی گیرند!

در دنیای پوکربازی، فیل هلموث به دلیل رفتارهای خاص خود لقب پسر بد اخلاق پوکر را دارد.

البته قطعا عده ای از طرفداران و برخی پوکربازان با فیل هلموث هم عقیده خواهند بود، ولی مطمئنا دنیل نگرانو یکی از این دسته افراد نیست. اگر باور ندارید میتوانید دلیل آن را در مجموعه توییت های اخیرا منتشر شده نگرانو که در آن، وی هلموث را یک بازیکن “مناسب” برای سطح متوسط تعریف کرده است را مرور کنید.

دنیل نگرانو در اولین توییت خود که منجر به این حاشیه ها بین سلبریتی های پوکر شده است نوشت:

من کمی درباره رکوردهای فیل هلموث در تورنمنت ها عمیق تر بررسی کردم. برای کسی که فکر میکند میتواند بهترین بازیکن جهان (اشاره به خودش) را در یک مسابقه با ورودی ۲۵ هزار دلاری و بیشتر از آن مغلوب کند این سوابق چیز خاصی نشان نمیدهد.
اشاره به اعداد و ارقام:

نگرانو سپس در توییت بعدی برخی سوابق و کارنامه نتایج فیل هلموث را منتشر نمود:

سالمبلغ ورودیتورنمنترتبهمبلغ جمع آوری شده
۲۰۱۷۱۰۰,۰۰۰ دلارOne Drop10312,000 دلار
۲۰۱۶۳۰۰,۰۰۰ دلارSHRB41,600,000 دلار
۲۰۱۵۱۰۰,۰۰۰ دلارOne Drop6696,000 دلار
۲۰۱۲۱,۰۰۰,۰۰۰ دلارOne Drop42,600,000 دلار
اشاره دنیل نگرانو به امتیازات اخیر فیل هلموث در مسابقات پوکر

نگرانو همچنین افزود:

تمامش همین است. در ۲۰ سال اخیر وی هیچ عنوانی در تور جهانی پوکر (WPT) بدست نیاورده و حتی هیچ رتبه ای در تورنمنت های بزرگ در جایگاه ۳ نفر اول نداشته است.

خوب اگر فکر میکنید شیطنت های دنیل نگرانو در همین جا به پایان رسیده، نخیر اینطور نبود! نگرانو که در طول حواشی با داگ پولک نشان داد در ایفای نقش ترول اینترنتی دستی بر آتش دارد در ادامه تلاش کرد با انتشار این توییت بیش از پیش هلموث را شرمنده کند!

دنیل نگرانو نوشت:

وی یک تورنمنت کش گیم در سطح بالا ندارد، حتی یکی.

فیل هلموث پوکرباز مناسبی در رده تورنمنت های متوسط است، با اینحال در لیگ های اصلی و میان پوکربازان با بانکرول بالا نمیتواند پیروز شود.

او شاید در دوران خودش برترین پوکرباز بوده است، ولی آن دوران مدتی طولانیست که به پایان رسیده است.

پاسخ فیل هلموث در مقابل گفته های دنیل نگرانو

خوب، با این تفاصیل باید گفت که مشخصا دنیل نگرانو در این گفتگوها با صرفنظر از ۲۵ دستبند مسابقات جهانی پوکر WSOP که فیل هلموث بدست آورده و نیز مبلغ ۲۴ میلیون دلاری که او در طول رقابت های پوکر جمع آوری کرده عملا وی را در سطح یک پوکرباز معمولی تعریف کرده است…

فیل هلموث و دنیل نگرانو، پوکربازان مشهور حسابی در توییتر از خجالت هم درآمدند!
فیل هلموث و دنیل نگرانو، پوکربازان مشهور حسابی در توییتر از خجالت هم درآمدند!

پس اکنون همین مقدار کافیست تا فیل هلموث به گفته های دنیل نگرانو واکنش نشان دهد…

با اینحال هلموث در مقابل این گفته ها واکنش جدی نشان نداد و در عوض برخی دیگر از پوکربازان مطرح مانند جیمی گولد (Jamie Gold) صحبت های دنیل نگران را زیر سوال بردند.

جیمی گولد خطب به دنیل نگرانو نوشت:

هر کسی که هر چیز منفی راجع به توانایی های فیل هلموث میگوید باید به انبار (سوابق) خودش نگاهی بیاندازد.

این نظرات خندا دار از سوی آنهایی است که هیچ گاه نمیتوانند به این توانایی های فوق العاده برسند، او بهترین پوکرباز هولدم نو-لیمیت در تورنمنت هاست و برای اینکه ثابت کنید بهتر هستید بهتر است واقعا خودتان (دنیل نگرانو) باشید.

اما در این حین که طرفداران فیل هلموث مشغول صدور بنیانه هایی بر علیه نگرانو بودند، او به چه کاری مشغول بود؟ با شخصیتی که از هلموث سراغ داریم احتمالا در حال لذت بردن از این دفاعیه ها و لایک کردن توییت هایی که وی را بهترین پوکرباز تاریخ میدانند بوده است…!!

البته قابل پیش بینی است که هلموث چنین حاشیه ای را بی پاسخ نخواهد گذاشت، پس وی چندان هم بیکار نبود و یک توییت در پاسخ به گفته ای از نگرانو منتشر کرد و البته دعوا را به جای دیگری کشاند!

این توییت فیل هلموث در پاسخ به صحبت های دیگری از دنیل نگرانو بود که گفته بود هلموث در یادگیری استراتژی های جدید پوکر دچار فقدان اطلاعات است و نیز تلاشی برای یادگیری این سیستم های جدید پوکربازی نمیکند. هلموث در پاسخ به این صحبت نگرانو گفت:

تو هر بار وقتی یک شیوه جدید مطرح میشود استراتژی خود را تغییر داده ای… با هر تئوری جدید در پوکر تو شیوه بازی جدیدی را اتخاذ کرده ای.
من برای دهه ها روی استراتژی ها و تئوری های جدید پوکر کار کرده ام ولی در نتیجه به این رسیدم که استراتژی خودم را بیشتر دوست دارم، چون با توانایی های من در خواندن دست حریف انطباق بیشتری دارند. هر کسی توانایی های من در خواندن دست را ندارد…

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *