یو اف سی زنان: ولنتینا شوچنکو حریفش را نابود کرد + فیلم

 یو اف سی زنان: ولنتینا شوچنکو حریفش را نابود کرد + فیلم

ولنتینا شوچنکو توانست با پیروزی قاطع مقابل حریف خود جسیکا آندراده بار دیگر از عنوان قهرمانی خود در مسابقات یو اف سی زنان دفاع کند و دست نیافتنی باقی بماند.

در مهمترین مسابقه از سری مسابقات یو اف سی (UFC 261) در دسته زنان، ولنتینا شوچنکو (Valentina Shevchenko) مبارز زن زیبای یو اف سی توانست حریف خود جسیکا آندراده (Jessica Andrade) را مغلوب کند و بدین ترتیب از عنوان قهرمانی خود دفاع نماید. این مبارزه در یو اف سی زنان از اهمیت بسیاری برخوردار بود و در پایان شوچنکو بار دیگر قدرت بدنی و آمادگی خود را در مقابل رقبا به رخ کشید.

ولنتینا شوچنکو حریفش جسیکا آندراده را بدون اما و اگر مغلوب ساخت

در طول مسابقات یو اف سی زنان شاید کمتر مبارز ترکیبی مانند ولنتینا شوچنکو توانسته باشد با قدرت به صدرنشینی میان رقبایش ادامه دهد. حتی اگر امتیازها و موفقیت های ولنتینا شوچنکو را در مقایسه با مبارزان مرد یو اف سی نیز به مقایسه بگذاریم، او رتبه یکی از موفقترین ورزشکاران را به خود اختصاص خواهد داد.

مسابقات یو اف سی زنان 261 ولنتینا شوچنکو در مقابل جسیکا آندراده
مسابقات یو اف سی زنان ۲۶۱ ولنتینا شوچنکو در مقابل جسیکا آندراده

ولنتینا شوچنکو در آخرین مبارزه خود در یو اف سی زنان حریفش جسیکا آندراده را با تکنیک کشتی گیری به زمین زد و سپس با ضربات آرنج حریف را وادار به تسلیم نمود تا به همگی نشان دهد که همچنان در ورزش ام ام ای بدون رقیب باقی مانده است… شوچنکو مبارزه را در راند دوم با تسلیم حریف به پایان رسانید که در این سطح از مسابقات یک پیروزی سریع و قاطع محسوب میشود.

این پنجمین بار است که ولنتینا شوچنکو موفق میشود از عنوان قهرمانی خود در یو اف سی زنان دفاع کند.

  • در این قسمت میتوانید برگزیده ویدئو فیلم مسابقات یو اف سی زنان میان ولنتینا شوچنکو و جسیکا آندراده را مشاهده کنید:

ولنتینا شوچنکو پس از مبارزه در مصاحبه ای و درباره عملکرد فوق العاده اش در مقابل حریف گفت:

من دوست دارم مردم را غافلگیر کنم. آنها انتظار چنین مسابقه ای را از من نداشتند، ولی من اینجا هستم و قادرم هر کاری بکنم.

شوچنکو در مسابقه پیشین خود مقابل جنیفر مایا (Jennifer Maia) کمی از نظر قوای جسمی و فیزیک بدنی به مشکل خورد، بطوریکه قدرت کشتی گیری حریفش برای او دشواری ایجاد کرده بود. البته ولنتینا شوچنکو این مسابقه که از سری یو اف سی (UFC 255) بود را هم با موفقیت پشت سر گذاشت با اینحال در تمرینات اخیر خود موفق شد این نقطه ضعف خود را نیز بهبود دهد.

قابل توجه است که حریف بعدی او جسیکا آندراه نیز از فیزیک بدنی قوی برخوردار است با اینحال ولنتینا شوچنکو نشان داد که اکنون پس از تمریناتی که پشت سر گذاشته، در قدرت بدنی و توانایی کشتی گیری نیز به مهارت بالایی دست یافته است. ولنتینا شوچنکو در طول مسابقه ۶ بار برای زمین زدن حریف خود تلاش کرد که هر ۶ بار با موفقیت توانست حریفش را در دام بیاندازد، قابل توجه است که در سالهای اخیر توانایی مبارزان در کشتی گیری به یک تکنیک مهم در رقابت های مبارزه ای ترکیبی یو اف سی تبدیل شده است.

ولنتینا شوچنکو اهریمن زیبا و سکسی یو اف سی زنان

ولنتینا شوچنکو مبارز زن یو اف سی تا پیش از این هم به دلیل موهای بلوند، چهره زیبا و سکسی خود طرفداران بسیاری داشته است ولی اکنون پس از موفقیت اخیرش در مقابل جسیکا آندراده ثابت کرد که بیش از هر چیز توانایی های فنی او دلیل پیشرفت هایش بوده است.

تصویر ولنتینا شوچنکو مبارز زن زیبا و سکسی یو اف سی
تصویر ولنتینا شوچنکو مبارز زن زیبا و سکسی یو اف سی

ولنتینا شوچنکو مبارز سرشناس یو اف سی زنان در رابطه با این پیشرفتش در پوشش نقاط ضعف خود گفت:

حریف هایم تلاش میکنند تا نقاط ضعف من را بیابند. وقتشان را بیهوده تلف نکنند زیرا چنین چیزی وجود ندارد.

شوچنکو مبارز زن زیبا و البته خشن یو اف سی همچنینی در پاسخ به اینکه با چه برنامه ای به این مبارزه آمده بوده است گفت:

برنامه من این بوده که به مسابقه بیایم و حریفم را نابود کنم!

پس از پیروزی قاطع ولنتینا شوچنکو مقابل جسیکا آندراده رئیس یو اف سی دانا وایت طی اظهار نظری با تحسین و تمجید از این ورزشکار زن رشته های رزمی گفت:

ولنتینا شوچنکو امشب مانند یک اهریمن بود. این پاسخ قاطعی بود به آندسته از رقبایش داد که فکر میکردند او در مقابل قدرت بدنی آنها ضعف نشان خواهد داد.

  • ویدئو زیر مربوط به فیلم مصاحبه دانا وایت رئیس یو اف سی درباره سری ۲۶۱ میباشد که در آن درباره پیروزی ولنتینا شوچنکو نیز صحبت میکند:

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *