راند دوم مسابقه پوکر فیل هلموث و دنیل نگرانو + فیلم

 راند دوم مسابقه پوکر فیل هلموث و دنیل نگرانو + فیلم

پس از گذشت مدتی از دیدار نخست میان دو پوکرباز مشهور دنیل نگرانو و فیل هلموث اکنون این دو بازیکن جنجالی و البته حرفه ای پوکر در راند دوم به مصاف هم رفتند.

راند دوم مسابقه پوکر هدز آپ فیل هلموث (Phil Hellmuth) و نگرانو (Daniel Negreanu) برگزار شد و طی آن پسر بداخلاق پوکر (Poker Brat) توانست مجدد بر بچه پوکر (KidPoker) به پیروزی دست یابد. میتوان گفت این مسابقه پوکر هدز آپ که توسط استودیو PokerGo برگزار میگردد از جذاب ترین مسابقات تاریخ پوکر میباشد.

راند دوم مسابقه پوکر هدز آپ: دنیل نگرانو در مقابل فیل هلموث

دنیل نگرانو که اکنون برای انتقام شکست راند اول مسابقه در مقابل فیل هلموث پا به میدان گذاشته بود اکنون در مقابل رقیبی که بارها خود را بهترین بازیکن پوکر تاریخ نامیده است با مشکل جدی مواجه گردیده است. در راند دوم این مسابقه که در استودیو PokerGo واقع در لاس وگاس برگزار شد هلموث بار دیگر نشان داد که سیستم مورد استفاده وی که بیش از ۳۰ سال است او را در دنیای پوکر به موفقیت های بزرگ رسانیده است همچنان از کارایی بالایی برخوردار است.

نگرانو در دیدار دوم نیز بازی را به هلموث واگذار کرد
نگرانو در دیدار دوم نیز بازی را به هلموث واگذار کرد

سیستم مورد استفاده فیل هلموث که به نام جادوی سفید “White Magic” مشهور است بار دیگر توانست بر استراتژی مدرن دنیل نگرانو که از نوع بازی “GTO approach” پیروی میکند پیشی بگیرد.

نگرانو در طول این مسابقه پوکر که تقریبا کم فراز و نشیب سپری شد چند بار تلاش کرد تا با بلوف زنی هلموث را مجبور به فولد کردن نماید که بعضی از این تلاش های او موفق نیز بود. در جریان این رقابت پوکر اگرچه نگرانو در همان ابتدا و در طول مسابقه پیشتاز بود منتهی در دست های پایانی نتوانست برتری خود را حفظ کند و مانند دیدار پیشین در پایان هلموث بود که توانست برنده از پای میز بازی برخیزد.

  • در ویدئو زیر فیلم خلاصه برگزیده ای از راند دوم مسابقه پوکر میان دنیل نگرانو و فیل هلموث را مشاهده خواهید کرد:

پروژه انتقام گیری نگرانو از هلموث ناکام ماند

نگرانو که اکنون با یک انتقام ناموفق میز بازی را ترک کرد پس از بازی این توییت را منتشر کرد و از قصد خود برای ادامه بازی صحبت به میان آورد (قابل توجه است که اکنون نگرانو برای ادامه مسابقه میبایست مجدد بانکرول خود را دوبرابر نماید):

فیل هلموث همانطور که پیش از شروع مسابقه نیز توضیح داده بود توانست یک گام دیگر به کسب عنوان قهرمانی این مسابقه پوکر هدز آپ نزدیک تر شود. پیروزی در این مسابقه همچنین یک جنبه بسیار مهم برای این پوکرباز کهنه کار دارد و آن این است که اثباتی دیگر بر ادعای بهترین پوکرباز بودن اوست.

فیل هلموث چند گام به شکست دنیل نگرانو نزدیک تر شد
فیل هلموث چند گام به شکست دنیل نگرانو نزدیک تر شد

فیل هلموث بداخلاق که به تازگی با خواهران کارداشیان وقت گذرانی کرده است اکنون بنظر می آید حرف های بسیاری در ادامه این مسابقه مقابل حریف صاحب نام خود خواهد داشت.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *