دانا وایت و سبک چرت و پرت گویی پولساز کانر مک گرگور

 دانا وایت و سبک چرت و پرت گویی پولساز کانر مک گرگور

هیچ چیز جز سبک چرت و پرت گویی کانر مگ گرگور نمیتوانست دانا وایت و یو اف سی را به جایگاه پولساز امروز برساند، این به نوعی یک موفقیت بزرگ در کسب و کار است.

کانر مک گرگور گرچه در این روزها و پس از شکست مقابل داستین پوریر حال و روز خوشی ندارد ولی لااقل میتواند به صحبت های جدید دانا وایت رئیس یو اف سی که از وی به تعریف و تمجید پرداخته است امیدوار باشد. البته این نکته قابل توجهی است که مبارز ایرلندی کانر مک گرگور علیرغم باخت هایی که متحمل شده همچنان در دید طرفداران پر و پا قرص خود بهترین رزمی کار یو اف سی است…

سبک چرت و پرت گویی کانر مک گرگور بدنام

کانر مک گرگور که از وی به عنوان بدنام (The Notorious) نیز یاد میشود تنها یک مبارز ساده یو اف سی نیست، او در طول مسابقات با سبک چرت و پرت گویی خود که به Trash Talk معروف است همواره حاشیه ساز میشود…

در حقیقت مک گرگور علاوه بر ورزشکار بودن یک سلبریتی پرحاشیه نیز هست.

همچنین باید به خاطر داشته باشیم که یو اف سی در حقیقت یک کمپانی بزرگ برگزارکننده مسابقات رزمی ام ام ای (MMA) است که قرار است در کنار این مسابقات با فروش حق پخش تلویزیونی و تبلیغات پول به دست بیاورد تا سرمایه گذاران را راضی نگاه دارد…

سبک چرت و پرت گویی کانر مک گرگور در مقابل حبیب نورماگومدوف (نورمحمدوف) از مهمترین حواشی یو اف سی بوده است
سبک چرت و پرت گویی کانر مک گرگور در مقابل حبیب نورماگومدوف (نورمحمدوف) از مهمترین حواشی یو اف سی بوده است

پس چه کسی بهتر از این مرد ایرلندی تبار میتواند با شخصیت خشن و گنده گویی هایش تنور مسابقات را داغ نگاه دارد؟

  • این پرسش قطعا پاسخی جز کانر مک گرگور ندارد که حتی اکنون چنانچه در ویدئو زیر میبینید سبک چرت و پرت گویی گستاخانه اش به نوعی مزه و جذابیت در مسابقات یو اف سی تبدیل شده است و توسط دیگران نیز تقلید میشود.

در این ویدئو همانطور که مشاهده میکنید چائل سونن (Chael Sonnen) که مبارز آمریکایی بازنشته رشته رزمی ام ام ای است به تقلید از سبک چرت و پرت گویی کانر مک گرگور میپردازد.

او در حالی که به سمت مبارز بدنام ایرلندی میرود شلوار وی را مسخره میکند که در مقابل کانر مک گرگور کفش های چائل سونن را سوژه خنده قرار می دهد. سونن در پاسخ میگوید این کفش هایی است که یک گانگستر می پوشد، مک گرگور هم در دفاع از استایل لباس و شلوارش میگوید این استایل اروپایی هست دوست من…

اما برنده این جدال چرت و پرت گویی مک گرگور است که در پایان از تماشاگران میپرسد:

آیا کفش ها نمیتوانند بهتر از او صحبت کنند؟

دانا وایت و تعریف از کانر مک گرگور در برنامه مایک تایسون

بر اساس اظهارات جدید رئیس یو اف سی دانا وایت (Dana White)، مبارز ایرلندی کانر مک گرگور (Conor McGregor) بهترین اجراها را در این لیگ مسابقات رزمی داشته است.

سبک چرت و پرت گویی کانر مک گرگور تنها یک گنده گویی ساده نیست، این موضوع تاثیر مهمی در میزان گردش مالی یو اف سی داشته است
سبک چرت و پرت گویی کانر مک گرگور تنها یک گنده گویی ساده نیست، این موضوع تاثیر مهمی در میزان گردش مالی یو اف سی داشته است

دانا وایت که در رویداد بوکس مایک تایسون به نام “Hotboxin” شرکت داشت این پاسخ را در پی سوالی که از او خواسته شد بگوید کدام مبارز یو اف سی را دوست دارد اعلام کرد. دانا وایت گفت:

سخت هست که نگویم، کانر مک گرگور… در هر برنامه ای که مک گرگور حضور می یابد جهان دیوانه می شود. وقتی مک گرگور مبارزه میکند کل دنیا درباره اش وزوز می کنند (اشاره به بازتاب گسترده).

دانا وایت همچنین گفته است که توانایی نمایشگری کانر مک گرگور دلیل آن است که وی همواره دوست دارد مسابقات او را در مقابل هر حریف دیگری تماشا کند.

در این قسمت میتوانید فیلم مصاحبه جذابی که در آن مایک تایسون به عنوان مجری میزبان دانا وایت و مبارز حرفه ای یو اف سی زب جودا (Zab Judah) است را در ویدئوی زیر مشاهده کنید:

در این برنامه مایک تایسون به موضوعات زیر پرداخته میشود:

کانر مک گرگور ایرلندی، مبارز پولساز یو اف سی

دانا وایت همچنین تایید میکند که کانر مک گرگور ایرلندی بهترین مبارز از نظر تاثیر تبلیغاتی در مسابقات است. وی همچنین بر نقش مک گرگور در افزایش گردش مالی یو اف سی و نیز فروش حق اشتراک تلویزیونی این مسابقات که به نام PPV از آن یاد میشود تاکید دارد.

{سیستم فروش PPV بر این مبناست که تماشاگران میتوانند بصورت مجزا حق پخش زنده مسابقه های مورد علاقه شان را انتخاب و خریداری کنند.}

چرت و پرت گویی کانر مک گرگور و گنده گویی هایش اکنون بخشی جذاب و خنده داری از یو اف سی را شامل میشوند
چرت و پرت گویی کانر مک گرگور و گنده گویی هایش اکنون بخشی جذاب و خنده داری از یو اف سی را شامل میشوند

البته این طرفداری دانا وایت از پولساز بودن مک گرگور بی دلیل نیست، تنها کافیست نگاهی به آمار فروش مسابقه های ایرلندی ملقب به بدنام داشته باشیم:

  • مسابقه کانر مک گرگو و نت دیاز (Nate Diaz) در رویداد UFC 196 به رکورد PPV با تعداد ۱,۳۱۷,۰۰۰ فروش رسید که در سال ۲۰۱۶ یک رکورد بود.
  • رکورد بعدی ۵ ماه بعد در مسابقه مجدد بین مک گرگور و دیاز اتفاق افتاد که انتقام مبارز ایرلندی رکورد فروش PPV را به ۱,۶۰۰,۰۰۰ رساند.
  • مسابقه کانر مک گرگور و حبیب نورماگومدوف (Khabib Nurmagomedov) در سال ۲۰۱۸ با ۲,۴۰۰,۰۰۰ همچنان رکورد فروش PPV مسابقات یو اف سی را در اختیار دارد.
  • جدیدترین مسابقه بین کانر مک گرگور و داستین پوریر در رویداد UFC 257 نیز با ۱,۶۰۰,۰۰۰ از رکورهای بالای فروش PPV در یو اف سی محسوب میشود.

توییتی که در همین رابطه و اشاره به میزان فروش PPV در شبکه ورزشی معروف +ESPN منتشر شده است:

مک گرگور ۳۳ ساله اکنون در حال طی کردن دوران بهبودی از آسیب دیدگی ناحیه پا میباشد، آسیبی که طی مسابقه در مقابل داستین پوریر آمریکایی ملقب به الماس (The Diamond) متحمل شده است.

بنظر می آید داستین پوریر و کانر مک گرگور هر دو برای برگزاری رقابت مجدد که مجموع رقابت هایشان را به یک سه گانه پولساز تبدیل خواهد کرد تمایل دارند، به نقل از دانا وایت این رویارویی:

به زودی اتفاق خواهد افتاد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *