دن بیلزریان از دختران اینستاگرام تا پوکر + عکس + فیلم

 دن بیلزریان از دختران اینستاگرام تا پوکر + عکس + فیلم

دن بیلزریان سلبریتی اینستاگرامی پرطرفدار که بخش مهمی از شهرت خود را از راه انتشار ویدئو و تصاویر با زنان زیبا بدست آورده است در یک مسابقه پوکر شرکت کرد.

در میان بسیاری از چهره های هنری، ورزشی و افراد سرشناس، دن بیلزریان (Dan Bilzerian) به عنوان یک سلبریتی جنجالی و پرحاشیه که فیلم ها و تصاویر متعددی از زندگی لوکس در کنار زنان زیبا را منتشر کرده شخصیت شناخته شده ایست. اگرچه نمیتوان دن بیلزریان را یک پوکرباز دانست با اینحال وی به دلیل شهرت خود در دنیای پوکر نیز مورد توجه قرار دارد.

دن بیلزریان

دن براندون بیلزریان (Dan Brandon Bilzerian) متولد ۱۹۸۰ است. بیلزریان در آمریکا و در ایالت فلوریدا به دنیا آمد، پدر وی یک ارمنی تبار بود که در بورس وال استریت فعالیت داشت و ثروت زیادی برای خانواده اش باقی گذاشت.

 • در فضای مجازی دن بیلزریان به دلیل پارتی های لوکس و نیز پرهیجانی که برگزار میکند مشهور است، فیلم تبلیغاتی زیر نمونه از این دورهمی هاست:

دن بیلزریان چندبار مدعی شده که بیش از نیمی از خانواده خود را در جریان نسل کشی ارامنه از دست داده است، یکی از دیگر افراد مشهور این خانواده برادر آدام بیلزریان میباشد که بردار اوست و پوکربازی شناخته شده است.

 • دن بیلزریان تصاویر بسیاری با مدل های زیبایی و زنان در شبکه های مجازی مانند اینستاگرام منتشر میکند که این سبک محتوا موجب شهرت وی شده است:

وی در زمینه تجارت و جرم شناسی تحصیل کرده است، دن بیلزریان حتی یکبار در سال ۲۰۰۰ تلاش داشت تا با گذراندن دوره های ویژه به نیروی دریایی ایالات متحده بپیونند ولی با شکست مواجه شد. دن بیلزریان در چند فیلم های سینمایی نیز به ایفای نقش پرداخته است که از جمله مهمترین آنها میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 • المپیوس سقوط کرده است (سال ۲۰۱۲)
 • تنها بازمانده (سال ۲۰۱۳)
 • زن دیگر (سال ۲۰۱۴)
 • فرار گربه ۲ (سال ۲۰۱۴)
 • استخراج (سال ۲۰۱۵)
 • سگ های جنگی (سال ۲۰۱۶)

دن بیلزریان در مسابقه پوکر بعد از تاریکی

مسابقه پوکر بعد از تاریکی (Poker After Dark) یکی از تورنمنت هایی است که توسط استودیو PokerGo برگزار میشود، این رقابت ها در قالب تلویزیون اینترنتی پخش میشوند. در فصل دوازدهم مسابقه پوکر بعد از تاریکی که به نام سری هفته رعدآسا (Blitz Week) نامگذاری شده عده ای از چهره های مشهور از دنیای موسیقی، ورزش بوکس در کنار سلبریتی اینستاگرامی دن بیلزریان به رقابت پرداخته اند.

تصویری از دن بیلزریان در حال پوکربازی در مسابقه پوکر بعد از تاریکی
تصویری از دن بیلزریان در حال پوکربازی در مسابقه پوکر بعد از تاریکی

این مسابقه با شرایط و مشخصات زیر برگزار گردید:

 • بازی در سبک پوکر هولدم بدون محدودیت یا همان نو-لیمیت (No-Limit) برگزار شد.
 • ورودی بازی (Buy-ins) مبلغ ۱۵ هزار دلار تا ۴۰ هزار دلار تعیین شده بود.
 • مبلغ انتی (Ante) در این مسابقه پوکر ۵۰۰ دلار تعیین گردیده بود.
 • مبلغ شرط بندی بیگ بلایند (Big Blind) و اسمال بلایند (Small Blind) رقم ۵۰/۱۰۰ دلار تعیین شده بود.

در این مسابقه پوکر علاوه بر دن بیلزریان، چهره ها و افراد سرشناس دیگری نیز حضور داشتند که عبارتند از:

 • بیل پرکین (Bill Perkins): او تهیه کننده برنامه های تلویزیونی است و البته در برخی تورنمنت های پوکر نیز شرکت داشته است.
 • لارا سباستین (Lara Sebastian): دوست دختر بیل پرکین میباشد.
 • جمال رشید (Jamal “Mally Mall” Rashid): وی خواننده، آهنگساز و تهیه کننده موسیقی میباشد.
 • کریس انباک (Christopher Livingstone Eubank Jr): بوکسور حرفه ای اهل بریتانیا متولد ۱۹۸۹ است.
 • دیوید بل (David Michael Bell): او یک ورزشکار آمریکایی مشهور در رشته بیسبال است.
 • استیو آئوکی (Steven Hiroyuki Aoki): موسیقیدان و دی جی آمریکایی محبوب که اصالتا ژاپنی میباشد.

دن بیلزریان با ورق های جفت آس

در یکی از مهمترین و بزرگترین پات های مسابقه پوکر بعد از تاریکی، بیل پرکین که جفت هفت از خال های پیک و دل ♠️۷♥️۷ را در اختیار داشت بازی را با ریز کردن تا ۴۰۰ دلار آغاز کرد. در ادامه استیو آئوکی نیز که ورق های ♠️A♦️Q را در دست داشت فورا کال کرد، به دنبال او جمال رشید نیز با جفت ده خال های گشنیز و خشت ♦️۱۰♣️۱۰ وارد پات شد.

 • ویدئو بخشی از فیلم پوکربازی دن بیلزریان در مسابقه پوکر بعد از تاریکی ( تماشای ویدئو کامل این مسابقه نیاز به خرید حق اشتراک از PokerGo دارد):

در این پات دن بیلزریان ورق های جفت آس از خال های ♥️A♣️A را در اختیار داشت و با اطمینان خاطر پات را تا ۱۹۰۰ دلار ریز کرد. بیل پرکین در مقابل دن بیلزریان کوتاه نیامد و مبلغ را تا ۶۰۰۰ دلار ری-ریز داد، آئوکی در مقابل این حرکت فولد کرد ولی جمال رشید تمام چیپ هایش را که شامل ۱۵,۷۰۰ دلار بود وارد بازی نمود و آل-این کرد.

دن بیلزریان مجدد فرصت را از دست نداد و او نیز تمام چیپ هایش را که ۱۹,۳۵۰ دلار بود بر روی میز بازی پوکر قرار داد، مبلغ پات به ۵۵ هزار دلار رسیده بود.

بیل پرکین انتظار نداشت که دن بیلزریان جفت آس در اختیار داشته باشد
بیل پرکین انتظار نداشت که دن بیلزریان جفت آس در اختیار داشته باشد

پس از رو شدن کارت ها در مرحله فلاپ ورق ها بصورت ♥️۹♣️۸♠️Q بود که جمال رشید شانس این را داشت تا صاحب ترکیب استریت شود و این بیلزریان را در وضعیت بدی قرار داد. سپس ورق ترن رو شد که ♠️۸ بود و در نهایت در مرحله ریور کارت ♦️۹ رو شد و بیلزریان پات را بدست آورد.

این سری از بازی پوکر بعد از تاریکی یک مسابقه پوکر دورهمی برای سلبریتی هاست، بنابراین قابل پیش بینی است که پوکربازان از سطح فنی بالایی برخوردار نباشند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *