برند ویسکی کانر مک گرگور و تولیدکننده مکزیکی تکیلا

 برند ویسکی کانر مک گرگور و تولیدکننده مکزیکی تکیلا

کمپانی معروف مکزیکی تولیدکننده تکیلا اعلام کرده که قصد دارد بخش باقیمانده سهام شرکت و برند ویسکی موفق کانر مک گرگور مبارز ایرلندی یو اف سی را خریداری کند.

کانر مک گرگور را طرفداران شرط بندی ورزشی و پیش بینی نتایج به خوبی میشناسند، او به عنوان یک مبارز یو اف سی مسابقات هیجان انگیزی را پشت سر گذاشته است. با اینحال او از جمله ورزشکارانی است که با حواشی در طول مسابقات و فعالیت های تعجب برانگیزش در شبکه های مجازی توانسته به یک چهره سلبریتی محبوب تبدیل شود.

کانر مک گرگور توانست با راه اندازی برند نوشیدنی الکلی ویسکی خود و با استفاده از این پتانسیل تبلیغاتی اش به عنوان سلبریتی در شبکه های اینستاگرام، توییتر و حتی یوتیوب به موفقیت های مالی خوبی در دنیای کسب و کار دست یابد.

تولیدکننده مکزیکی تکیلا، شرکت ویسکی کانر مک گرگور را خریداری میکند!

شرکت Becle تولیدکننده مکزیکی تکیلا اعلام کرده است که قصد دارد کمپانی مک گرگور و ادی عطار به نام Proper No. Twelve را خریداری کند. کانر مک گروگور به همراه ادی عطار این شرکت را تحت مالکیت کمپانی دیگری به نام Eire Born Spirits و در سال ۲۰۱۸ پیش از مسابقه در مقابل حبیب نورماگومدوف تاسیس کردند.

کانر مک گرگور از فرصت تبلیغاتی اش به عنوان یک سلبریتی برای تبلیغات برند ویسکی خود استفاده موفقیت آمیزی داشته است
کانر مک گرگور از فرصت تبلیغاتی اش به عنوان یک سلبریتی برای تبلیغات برند ویسکی خود استفاده موفقیت آمیزی داشته است

البته شرکت مکزیکی Becle پیشتر ۲۰% از سهام این برند ویسکی را خریداری کرده بود و در طول سال گذشته نیز میزان سهم خود را به ۴۹% رسانید که این موضوع حق کنترل و اداره بیشتری را به این تولیدکننده نوشیدنی های الکلی تکیلا میدهد.

تخمین زده شده است که کانور مک گرگور و شریک او ادی عطار که مدیر برنامه های وی نیز میباشد، قرار است با فروش برند ویسکی خود مبلغ ۱۱۲ میلیون پوند (در حدود ۱۵۴ میلیون دلار) بدست بیاورند.

اکنون وی و ادی عطار (Audie Attar) که مدیر عراقی-آمریکایی برنامه های اوست این پول را تقسیم خواهند کرد.

  • نمونه ای از یک پست توییتر از کانر مک گرگور و تبلیغ ویسکی او:

کانور مک گرگور اخیرا در رویداد اصلی مسابقات یو اف سی ۲۵۷ ابوظبی، یک شکست شوکه کننده را از داستین پوریر متحمل شد. بنظر می آید اعلام خبر قصد شرکت مکزیکی Becle برای تصاحب بقیه سهام این ویسکی ایرلندی خبر شوکه کننده دوم برای این مبارز یو اف سی و شریک تجاری اش است. قابل توجه است که کمپانی Becle صاحب امتیاز برند تکیلا معروف Jose Cuervo Tequila نیز میباشد.

در این میان سایت خبری دیلی میل در گزارشی پیشبینی کرده است که در حال حاضر نیاز کانر مک گرگور به پول این دریافتی در قبال این کمپانی موجب کاهش نارضایتی او و شکل گیری این معامله خواهد شد.

در بیانیه Becle آمده است که این شرکت در ۲۳ فوریه ۲۰۲۱ پیشنهاد خود برای خرید ۵۱% از سهام باقیمانده را ارائه خواهد داد.

برند ویسکی کانر مک گرگور، مبارز مسابقات یو اف سی

کانر مک گرگور علاوه بر موفقیت هایی که در یو اف سی به ثبت رساند توانست با معرفی برند ویسکی خود در دنیای کسب و کار نیز به اهداف بزرگ دست یابد. برند ویسکی شرکت کانر مک گرگور۱۲ هفته پیش از مسابقه او با حبیب نورماگومدوف (حبیب نورمحمدوف) که منجر به شکست او گردید با موفقیت رونمایی شده بود و حتی پس از این شکست نیز فروش چشمگیری داشت.

تولیدکننده مکزیکی تکیلا قصد خرید برند ویسکی کانر مک گرگور را دارد
تولیدکننده مکزیکی تکیلا قصد خرید برند ویسکی کانر مک گرگور را دارد

نوشیدنی های الکلی ویسکی کانر مک گرگور در ایرلند که زادگاه وی میباشد با استقبال غیرمنتظره ای روبرو شد بطوریکه برخی از فروشگاه های ایرلندی برای مدتی اجازه خرید بیش از ۲ بطری را به مشتریان نمیدادند.

ماه گذشته اعلام شد که ویسکی کانر مک گرگور برای اولین بار از زمان راه اندازی به بازار انگلیس وارد خواهد شد. سوپرمارکت های زنجیره ای Morrisons در انگلستان توانسته بود طی یک قرارداد امتیاز انحصاری تنها فروشنده این ویسکی ایرلندی در انگستان را بدست بیاورد. همچنین قیمت این ویسکی برای عرضه در انگلیس از ۲۲ پوند (حدود ۳۰ دلار) تعیین شده بود.

  • در ویدئوی زیر یکی از فیلم های تبلیغ این مبارز یو اف سی درباره ویسکی پرطرفدارش را ملاحظه میکنید:

در حالی که ویسکی از نوشیدنی های پرطرفدار در ایرلند میباشد برند ویسکی تولیدشده توسط مک گرگور نظرات مختلفی را از منتقدین دریافت کرده بود.

  • مجله ویسکی مالت (Malt) امتیاز این ویسکی را ۲ از ۱۰ (۲/۱۰) اعلام کرد.
  • همچنین یک نظرسنجی در فروشگاه آمازون طعم ویسکی مک گرگور را ترکیبی شبیه به کارامل گرم و صابون دانسته بود.

با اینحال و در کنار این قبیل انتقادها ویسکی کانر مک گرگور توانست فروش خوبی را در ایرلند به ثبت برساند، جایی که طرفداران او به شدت از این ورزشکار حمایت میکنند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *