کریستین رونالدو سفیر تبلیغاتی یک سایت ورزشی شد

 کریستین رونالدو سفیر تبلیغاتی یک سایت ورزشی شد

کریستین رونالدو مهاجم محبوب پرتغالی که هم اکنون در باشگاه فوتبال یوونتوس ایتالیا بازی میکند طی توافقنامه ای به عنوان سفیر تبلیغاتی یک سایت ورزشی معرفی گردید.

مهاجم محبوب تیم ملی فوتبال پرتغال و بازیکن موفق رده باشگاهی که سابقه حضور در تیم های مختلف اروپایی را دارد با عقد یک قرارداد همکاری تبلیغاتی به عنوان سفیر جهانی سایت ورزشی LiveScore انتخاب گردید. این سایت خبری ورزشی بیش از ۱٫۵ میلیون کاربر از سراسر جهان دارد که بطور مرتب اخبار نتایج رقابت های ورزشی مختلف را از طریق سایت و اپلیکیشن موبایل مخصوص آن پیگیری میکنند.

سایت ورزشی اعلام نتایج مسابقات ورزشی

سایت LiveScore که از معتبرترین منابع اعلام نتایج زنده انواع مسابقات ورزشی در رشته های گوناگون میباشد از سال ۱۹۹۸ فعالیت خود را آغاز نموده است. این سایت که نتایج رقابت های ورزشی را بصورت زنده و لحظه ای گزارش میدهد دارای اپلیکیشن تلفن همراه برای استفاده کاربران نیز میباشد که کار را برای علاقمندان به پیگیری نتایج مسابقات راحت و آسان نموده است.

کریستین رونالود به عنوان سفیر تبلیغاتی با یک سایت خبری ورزشی وارد همکاری شد
کریستین رونالود به عنوان سفیر تبلیغاتی با یک سایت خبری ورزشی وارد همکاری شد

سایت LiveScore یک رسانه ورزشی بین المللی است که رشته های ورزشی مختلف در سرتاسر دنیا را پوشش میدهد بطوریکه به عنوان نمونه نتایج لیگ فوتبال کشور ایران نیز در آن قرار دارد. مدیر بازاریابی این سایت ورزشی درباره توافق بدست آمده گفت:

در طول یک سال اخیر LiveScore به سرعت در حال تکامل بوده است تا به عنوان یک تجارت جهانی رسانه های ورزشی جایگاه خود را تعیین نماید، بدون شک این همکاری جدید با کریستیانو رونالدو برای ما یکی از بزرگترین لحظه هاست.

وی همچنین در ادامه با تعریف از کریستین رونالدو وی را بزرگترین ورزشکار در طول تاریخ ورزش دانست و اضافه کرد که بدون شک درخشش او در زمین مسابقات فوتبال ادامه خواهد داشت. او با اشاره به رکوردهای کریستن رونالدو و نیز تجربیات او از حضور در مسابقات فوتبال باشگاهی گوناگون و رقابت های جهانی در قالب تیم ملی وی را بهترین ورزشکار تاریخ نامید.

کریستین رونالدو سفیر تبلیغاتی سایت ورزشی

قرارداد همکاری تبلیغاتی بین سایت خبری ورزشی LiveScore و کریستین رونالدو در آستانه آغاز مسابقات فوتبال جام ملت های اروپا آغاز خواهد گردید یک توافقنامه بلند مدت است که تا ۲ فصل ورزشی ادامه خواهد داشت و جام جهانی فوتبال ۲۰۲۲ را نیز شامل خواهد شد.

سایت LiveScore امیدوار است با بهره گیری از محبوبیت این فوتبالیست مشهور بتواند دامنه نفوذ تبلیغاتی خود در میان طرفداران فوتبال را افزایش دهد، بدون شک یکی از مهمترین هدف های این پایگاه خبری افزایش تعداد کاربرانی است که از اپلیکیشن تلفن همراه برای پیگیری نتایج مسابقه های ورزشی استفاده میکنند.

کریستین رونالدو از موفق ترین فوتبالیست های سالهای اخیر بوده است
کریستین رونالدو از موفق ترین فوتبالیست های سالهای اخیر بوده است

کریستین رونالدو نیز با ابراز هیجان درباره نقش جدید خود به عنوان سفیر تبلیغاتی سایت LiveScore گفت که این سایت تاکنون منبع وی برای دستیابی به نتایج بوده و از این جهت اهمیت بسیاری برای او دارد. کریستین رونالدو گفت که سالها از اپلیکیشن موبایل این سایت برای دسترسی سریع به اعلام نتایج مسابقات گوناگون استفاده نموده است.

کریستین رونالدو همچنین افزود که LiveScore در طول سالها هر گل به ثمر رسیده توسط وی را به طرفدارانش اعلام نموده است و این مایه خوشحالی وی میباشد. رونالدو گفت که بی صبرانه منتظر است تا طرفدارانش نیز مانند وی اپلیکیشن موبایل این سایت را بر روی تلفن همراه خود نصب کنند و از خدمات این سایت استفاده کنند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *