کانر دراینن قهرمان مسابقات جهانی پوکر آنلاین ۲۰۲۰ شد

 کانر دراینن قهرمان مسابقات جهانی پوکر آنلاین ۲۰۲۰ شد

در پایان مسابقات جهانی پوکر آنلاین ۲۰۲۰ ،کانر دراینن، در حالی مقام نخست را بدست آورد که پیشتر در بدست آوردن دستبند WSOP موفقیتی نداشت.

کانر دراینن (Connor Drinan) توانست در این سری از مسابقات جهانی پوکر ۲۰۲۰ که بصورت آنلاین برگزار می شد و در آن ۸۹۹ پوکرباز که بصورت آنلاین به رقابت پرداختند، مقام نخست را بدست بیاورد. او در این رقابت ها در مجموع رقم ۱,۴۲۳,۰۴۹ دلار از مجموع جایزه که ۸,۷۲۰,۳۰۰ بود را بدست آورد، لازم به توضیح است که مبلغ جایزه تضمین شده این رقابت ها در ابتدا ۵ میلیون دلار بود که پس از استقبال بازیکنان این رقم افزایش یافت و نهایتا بین ۱۳۴ پوکرباز تقسیم گردید.

قهرمانی کانر دراینن در رقابت های پوکر آنلاین WSOP سال ۲۰۲۰

تا پیش از این ۸۴ دستبند از مجموع ۸۵ دستبند اختصاص داده شده به عنوان جایزه رقابت های تابستان WSOP به پوکربازان دیگر اهدا شده بود. در آخرین رقابت که با عنوان Super Millions و در فرم نو-لیمیت هولدم برگزار شد کانر دراینن توانست با کسب عنوان قهرمانی مسابقات، این دستبند را کسب نماید.

همچنین در حاشیه این رقابت ها او با دنیل نگرانو بر سر بدست آوردن دستبند مسابقات یک شرط بندی ۱۰۰ هزار دلاری انجام داده بود. نگرانو در رتبه ۱۲۸ از تورنمنت حذف شد، وی در توییتر خود نوشت “نمی تونم باورم کنم، اون در مرحله حباب تورنمنت تنها ۲bb استک داشت اما تونست اول بشه! خیلی بده که در آخرین رقابت سال، شرط رو ببازی.”

در اواخر بازی دراینن در حالی که چهار بازیکن در بازی حضور داشتند بیش از نصف چیپ ها را در اختیار داشت و توانست با استفاده از برتری چیپ لیدری حریفان خود را مغلوب سازد.

سایر نتایج مهم رقابت های جهانی پوکر آنلاین ۲۰۲۰

رتبه برخی از پوکربازان شناخته شده در این رقابت ها: آپشکا دسیلوا (رتبه ۱۳۲)، آدریان متئوس (رتبه ۱۰۳)، جیک شیندلر (رتبه ۱۰۰)، نیک شولمند (رتبه ۱۹۵)، کریس فرگوسن (رتبه ۱۵۴)، استفان چادویک (رتبه ۱۴۳)، سم تریکت (رتبه ۱۲۷) بودند، همچنین ملیکا رضوی در جایگاه ۱۳ از این مسابقات حذف شد و مبلغ ۸۰,۱۰۹ دلار را بدست آورد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *