کامارو عثمان سلبریتی دنیای بوکس نمایشی را تهدید کرد

 کامارو عثمان سلبریتی دنیای بوکس نمایشی را تهدید کرد

هنوز مدت زیادی از حواشی مسابقه بوکس اخیر سلبریتی و یوتیوبر جنجالی دنیای بوکس نمایشی جیک پاول مقابل بن اسکرن نگذشته که اینبار کامارو عثمان او را تهدید کرد.

جیک پاول (Jake Paul) سلبریتی فضای مجازی و یوتیوبر موفق که با تصمیم غیرمنتظره اش برای ورود به دنیای بوکس نمایشی آماتور جنجال آفرینی کرده است اکنون و پس از موفقیت بحث برانگیز اخیرش درگیر حاشیه های جدیدی شده است. البته حاشیه سازی بخشی از استراتژی این یوتیوبر جنجالی برای جذب مخاطب و کسب درآمد است که به یک روند عادی از زندگی او تبدیل شده است.

جنجال یوتیوبر مشهور در خارج از رینگ مسابقات بوکس

انتشار خبر پیروزی جیک پاول در مسابقه بوکس مقابل بن اسکرن واکنش های بسیاری را از سوی ورزشکاران حرفه ای نسبت به ادامه حضور این سلبریتی فضای مجازی در رینگ مسابقات بوکس به دنبال داشت. بسیاری از مبارزان یو اف سی و نیز بوکسورهای حرفه ای از حضور یک یوتیوبر در رینگ مسابقات بوکس گلایه کردند و این را نوعی توهین به رشته مشت زنی و بوکسرهای حرفه ای دانستند.

جیک پاول یوتیوبر مشهور با راه اندازی مسابقات بوکس نمایشی آماتور جنجال بسیاری در دنیای ورزش ایجاد کرده است
جیک پاول یوتیوبر مشهور با راه اندازی مسابقات بوکس نمایشی آماتور جنجال بسیاری در دنیای ورزش ایجاد کرده است

یکی از این اظهارنظرها را کامارو عثمان (Kamaru Usman) مبارز موفق یو اف سی مطرح کرد و البته در ادامه صحبت های او توسط جیک پاول به فضای مجازی کشیده شد، جیک پاول وی را به یک مبارزه دعوت کرد و حتی به او پیشنهاد پرداخت ۱۰ میلیون دلاری داد…

در ادامه اما این پیشنهاد وی توسط کامارو عثمان رد شد و این مبارز یو اف سی جیک پاول را مبارز دنیای دیزنی لند نامید. این جریان البته با شیطنت یوتیوبر مشهور جیک پاول داغ تر شد تا جاییکه وی به طعنه عکسی از کامارو عثمان و دختر کودک وی در دیزنی لند را منتشر کرد:

جیک پاول در این توییت به حاشیه های بین او و مبارز یو اف سی اشاره میکند و اینطور توضیح میدهد که:

  1. ابتدا کامارو عثمان در مصاحبه ای با TMZ Sports من را به مبارزه دعوت کرد.
  2. من سریعا قبول کردم و حتی به او پیشنهاد ۱۰ میلیون دلاری دادم که بزرگترین رقم دستمزدی است که وی تاکنون دریافت کرده.
  3. کامارو عثمان پیشنهاد مبارزه من را رد کرد، چون من یک بچه دیزنی لندی هستم!
  4. کامارو عثمان در حال بازدید از دیزنی لند…

کامارو عثمان مرد جنجالی بوکس نمایشی را تهدید کرد

این حواشی بین مبارز یو اف سی و مرد جنجالی اینروزهای دنیای بوکس نمایشی آماتور به همینجا ختم نشد… در ادامه کامارو عثمان که بنظر می آید از توییت جیک پاول بشدت عصبانی شده بود در پاسخ این توییت را منتشر کرد:

کامارو عثمان نوشت:

من متوجه ام که تو فکر می کنی این یک بازی است و احتمالا به همین دلیل هم نمیفهمی که به این همان دلیلی است که مردم واقعا آسیب می بینند. من برای بازی مبارزه نمیکنم و قادر هستم که زندگی تو را به بدترین شکل تغییر دهم.

این تهدید جدی کامارو عثمان در پی استفاده جیک پاول از عکس دختر بچه اش تقریبا حاشیه ها را به نقطه داغ خود رساند بطوریکه بسیاری این را نقطه پایان برای جیک پاول دانستند… با اینحال بنظر می آید که این سلبریتی مجازی از هرگونه حاشیه حتی اگر تهدید باشد استقبال میکند! ستاره جنجالی یوتیوب و نیز سلبریتی دنیای بوکس نمایشی آماتور سپس یک توییت دیگر منتشر کرد و باز هم کامارو عثمان را مورد تمسخر قرار داد:

به هر حال آنچه مشخص است گفتگوی پرحاشیه میان جیک پاول با بسیاری از ورزشکاران رشته های رزمی و بوکس تنها جنبه جذب مخاطب ندارد، او در این بین به دنبال این است که یک مسابقه نمایشی برای خود ترتیب دهد و از این طریق بر درآمد خود اضافه کند. البته میتوان گفت جیک پاول آگاه است که بسیاری از مبارزان حرفه ای او را جدی نمیگیرند و به این دلیل است که حاضر نیستند در یک مسابقه بوکس نمایشی آماتور با وی مبارزه کنند، این همان موضوعی است که یوتیوبر مشهور را جسورتر میکند…

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *