کارگر ساختمان برنده لاتاری ۲٫۷ میلیون دلاری شد!

 کارگر ساختمان برنده لاتاری ۲٫۷ میلیون دلاری شد!

یک کارگر ساختمانی در واشنگتن آمریکا برنده جایزه جکپات قرعه کشی لاتاری به ارزش ۲٫۷ میلیون دلار شد و به جمع میلیونرهای خوش شانس بخت آزمایی پیوست.

برنده شدن در لاتاری فرصتی است که برای تمامی شرکت کنندگان بصورت یکسان وجود دارد، برندگان لاتاری را اقشار مختلفی تشکیل میدهند که البته بسیاری از آنها افراد عادی جامعه هستند. در حقیقت خرید بلیط لاتاری فرصتی است که مرز میان افراد عادی با دنیای ثروتمندان را نزدیک میکند و همین حس دستیابی به رویای شیرین ثروتمند شدن است که افراد را به خرید بلیت قرعه کشی بخت آزمایی ترغیب میکند.

ماجرای یک کارگر ساختمان که خوش شانس بود

یک مرد جوان ۲۵ ساله اهل ایالت واشنگتن آمریکا که در منطقه ای به نام Yakima Valley مشغول به کار بود با خرید بلیط لاتاری مسیر زندگی اش را بطور کلی تغییر داد. این شخص که یک کارگر ساختمانی ساده بود تنها با تصمیم ساده اش و خوش شانسی باورنکردنی اش وقتی وارد فروشگاه سوپرمارکتی به نام Safeway شده بود تا یک نوشابه بخرد، به فکرش رسید تا یک بلیط لاتاری خریداری کند… وی پس از اسکن کردن آن با حقیقتی تعجب برانگیز مواجه شد.

زندگی همواره میتواند ما را غافلگیر کند
زندگی همواره میتواند ما را غافلگیر کند

این کارگر ساده ساختمان جایزه ۲٫۷ میلیون دلاری را برنده شده بود.

البته نکته وحشتناک این قضیه اینجاست که وی پس از اینکه بار اول بلیت لاتاری اش را در دستگاه مخصوص مسابقه اسکن کرد به دلیل اشتباه در انتخاب گزینه ها ابتدا با یک پیام مواجه شد که نوشته بود:

اگر میخواهید مبلغ جایزه تان را دوباره سرمایه گذاری کنید بر روی کلید OK کلیک کنید!

او حتی ابتدا فکر میکرد که شاید بلیط او برنده نشده است و فکر کرد که شاید باید بلیت را دور بیاندازد! با اینحال اگر یک کارگر ساختمانی ساده اینقدر خوش شانس باشد که جایزه لاتاری ۲٫۷ میلیون دلاری را بدست بیاورد، لابد آنقدر هم خوش شانس هست که بلیط را مجدد اسکن کند… و این همان کاری بود که وی انجام داد.

او میگوید که دلیل اینکه تصمیم گرفته بلیطش را مجدد اسکن کند این بوده که صفحه نمایشگر دستگاه اسکن کمی متفاوت تر از آنچه همیشه او مشاهده میکرد بنظر میرسید.

سپس صندوقدار فروشگاه به وی توضیح داد که چون جایزه او بیش از ۶۰۰ دلار است میبایست مبلغ آن را مستقیما از دفتر لاتاری ایالت واشنگتن بپرسد. پس این مرد جوان فروشگاه را ترک کرد و به سمت خانه رفت، جاییکه وی پس از تماس با دفتر لاتاری و چک کردن شماره های بلیط خود متوجه شد که جایزه میلیون دلاری را برنده شده است.

وی که از حق ناشناس ماندن خود استفاده کرده در گفتگویی پیرامون این خوش شانسی عجیبش گفت:

این جایزه بدون شک سالهای بازنشستگی راحتی را برای من و همسرم رقم خواهد زد.

این برنده خوش شانس لاتاری به همراه همسرش جایزه لاتاری را بصورت یکجا و پس از کسر مالیات دریافت کردند و به جمع میلیونرهای خوش شانس مسابقات قرعه کشی لاتاری پیوستند.

برنده شدن در لاتاری: استراتژی یا باور به خوش شانسی؟

برای برنده شدن در لاتاری توصیه ها و نکات بسیاری مطرح شده است، برخی با استفاده از این تکنیک ها در تلاش هستند تا شانس برنده شدن خود را افزایش دهند… با اینحال مساله ای که جدای از تمام این استراتژی ها مطرح است قدرت باور داشتن است.

باور داشتن به اینکه برنده خواهید شد حتی اگر تاثیر مستقیمی در عملکرد سیستم قرعه کشی لاتاری نداشته باشد با اینحال از جنبه روحی تاثیر مستقیمی بر روی فرد شرکت کننده در بخت آزمایی دارد. مثبت اندیشی و باور به اینکه خوش شانس هستید گام اول برای شرکت در مسابقات قرعه کشی لاتاری است که مسیر موفقیت شما در رویای پولدار شدن را شکل میدهد.

برای برنده شدن در لاتاری ابتدا به خوش شانسی خود باور داشته باشید
برای برنده شدن در لاتاری ابتدا به خوش شانسی خود باور داشته باشید

خوش شانس بود اگرچه به اعتقاد بسیاری یک پدیده فرضی است با اینحال احتمالات ریاضی در مسابقات لاتاری در حقیقت همان جنبه منطقی خوش شانسی است که نمیتوان به سادگی منکر آن شد. بنابراین حتی پیش از خرید بلیط لاتاری بهتر است این موضوع را باور کنید که:

شما خوش شانس هستید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *