پیشنهاد شرط ۱ میلیون دلاری داگ پولک به فیل هلموث

 پیشنهاد شرط ۱ میلیون دلاری داگ پولک به فیل هلموث

فیل هلموث بعد از موفقیت در مسابقات اخیر اکنون مورد توجه پوکربازان مشهور قرار گرفته بطوریکه داگ پولک نیز به او پیشنهاد مسابقه پوکر هدز آپ را داده است.

فیل هلموث مدعی است که بهترن پوکرباز تاریخ است، حتی اگر این ادعای او اشتباه باشد بدون شک میتوان وی را از جمله یکی از برترین پوکربازان دانست. فیل هلموث از روش و استراتژی خاص خود در پوکر استفاده میکند، وی همچنین در جدیدترین رویارویی های خود توانسته برتری سیستم مورد استفاده اش را به اثبات برساند.

فیل هلموث پیشتاز مسابقات پوکر هدز آپ

مسابقات پوکر هدز آپ استودیو PokerGo مدتی است که مجدد داغ شده است، طی جدیدترین رویارویی مهمی که در جریان است فیل هلموث موفق شد در راند دوم نیز دنیل نگرانو را شکست دهد. قابل توجه است که پیشتر فیل هلموث توانسته بود در ۳ راند پیاپی آنتونیو اسفندیاری را نیز مغلوب سازد…

داگ پولک میخواهد با فیل هلموث در یک مسابقه پوکر هدز آپ به رقابت بپردازد
داگ پولک میخواهد با فیل هلموث در یک مسابقه پوکر هدز آپ به رقابت بپردازد

این پیروزی های پیاپی فیل هلموث که اکنون رکورد وی را به ۵ راند بدون باخت در مقابل پوکربازان رقیب خود رسانیده است بشدت در میان اهالی پوکر بازتاب داشته تا جاییکه داگ پولک که یکی از برترین متخصصان پوکر هدز آپ میباشد نیز به فیل هلموث پیشنهاد مسابقه داده است. داگ پولک که پیش از این دنیل نگرانو را در یک مسایقه پوکر هدز آپ شکست داد اکنون به دنبال مسابقه با فیل هلموث میباشد.

در جدیدترین گفتگوی بین این پوکربازان داگ پولک به فیل هلموث پیشنهاد یک مسابقه پوکر هدز آپ در ۲۵۰۰۰ دست بازی را داده است و گفته حاضر است در صورت باخت ۱ میلیون دلار اضافه به فیل هلموث پرداخت کند.

البته تا به اینجا فیل هلموث اگرچه این توییت را ریتوییت کرده ولی با اینحال هنوز پاسخ مشخصی به این پیشنهاد داگ پولک ارائه نکرده است.

آیا فیل هلموث پیشنهاد داگ پولک را میپذیرد؟

البته داگ پولک و فیل هلموث با یکدیگر غریبه نیستند، آنها تاکنون در طول مسابقات لایو چندباری با یکدیگر بر سر یک میز پوکر به رقابت پرداخته اند. اگرچه این رویارویی ها را نمیتوان مشابه مسابقه پوکر هدز آپ که داگ پولک پیشنهاد داده دانست با اینحال هر دو پوکرباز به خوبی از نقاط ضعف و قوت یکدیگر باخبر هستند.

  • در ویدئو زیر میتوانید فیلم خلاصه برگزیده یکی از مسابقات پوکر بین داگ پولک و فیل هلموث را مشاهده کنید:

فیل هلموث علاوه بر یدک کشیدن لقب پسر بداخلاق پوک “Poker Brat” دارای خصوصیات شناخته شده دیگری نیز هست، از جمله:

  • فیل هلموث پوکربازی اهل حساب و کتاب است و پیش از شرکت در هر مسابقه یا حتی هر دست بازی ریسک آن را به دقت محاسبه میکند.
  • فیل هلموث کمتر در مسابقات با مبالغ سنگین شرکت میکند، در حقیقت او با اینکار تلاش میکند از ریسک مبالغ پول زیاد پرهیز کند.
  • فیل هلموث اگرچه از پول بدش نمی آید با اینحال بیشتر به مقام و جایزه مسابقات پوکر اهمیت میدهد.
  • فیل هلموث معمولا بصورت آنلاین بازی نمیکند و سبک او بیشتر پوکربازی لایو است.

بنابراین با این خصوصیاتی که از فیل هلموث سراغ داریم بعید است او تن به یک مسابقه پوکر هدز آپ با داگ پولک آنهم بصورت آنلاین و با مبلغ شرط بالا تن بدهد… البته یک دلیل دیگر که او هنوز پاسخ روشنی به پیشنهاد داگ پولک نداده میتواند این باشد که وی در حال حاضر مسابقه خود با دنیل نگرانو است که همچنان ادامه دارد و ابتدا میبایست تکلیف این رقابت پوکر حساس سطح حرفه ای را مشخص نماید.

فیل هلموث پوکرباز حرفه ای است که بدون دلیل ریسک نمیکند
فیل هلموث پوکرباز حرفه ای است که بدون دلیل ریسک نمیکند

نکته قابل توجه دیگر که به سبک و استراتژی فیل هلموث در پوکر مرتبط است این است که بنظر می آید شیوه بازی او بیشتر برای مسابقات در تعداد دست های کم و محدود کارساز است، بنابراین مسابقه ای که داگ پولک در آن ۲۵۰۰۰ دست بازی را پیشنهاد کرده است نمیتواند برای فیل هلموث گزینه خوشایندی باشد.

بنابراین بی دلیل نیست که داگ پولک پیشنهاد خود را با ۱ میلیون دلار پول اضافه مطرح کرده زیرا او میداند که این شرایط بازی به احتمال زیاد مطابق میل فیل هلموث نمیباشد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *