مسابقه بوکس بین اوسیک و چیسورا، نبرد هالووین

 مسابقه بوکس بین اوسیک و چیسورا، نبرد هالووین

به نظر می رسد در مسابقه بوکس امشب باید منتظر یک نمایش بزرگ در رقابت بین چیسورا و اوسیک باشیم، لااقل حاشیه های پیش از شروع مسابقه اینطور می گوید!

همچنین در همین رابطه پیشنهاد میکنم نوشته مرتبط با هفت نکته مهم درباره اولکساندر اوسیک را نیز مطالعه کنید.

مسابقه یو اف سی بین درک چیسورا و اولکساندر اوسیک

درک چیسورا (Derek Chisora) با حضور غیرمعمول خود همه را شگفت زده کرد! چیسورا پیشتر نیز سابقه آرایش مخصوص هالووین برا دفع شیاطین را داشته است با اینحال به نظر می رسد امشب در مقابل اولکساندر اوسیک (Oleksandr Usyk) که عملکرد خارق العاده ای از خود نشان داده است به چیزی بیش از یک پوشش هالووینی نیاز داشته باشد.

پرسش ها و حاشیه های تاثیرگذار در نتیجه رقابت

مبارزه شنبه شب در رده سنگین وزن که یک نبر هالووینی است برای اوسیک از این جهت مهم است که او می بایست ثابت کند آیا توانایی ادامه ماجراجویی هایش در سنگین وزن را دارد؟ برای یافتن پاسخ این سوال چه آزمایشی بهتر از مبارزه با چیسورای با تجربه می تواند توانایی های وی را به اثبات برساند.

در پایان این مسابقه پاسخ این پرسش مهم بدست خواهد آمد که آیا اوسیک می تواند با شکست چیسورا شایستگی خود برای رقابت با آنتونی جاشوا (Anthony Joshua) را به عموم ثابت کند یا مانند بسیاری از ورزشکاران موفق دیگری که وارد رینگ مبارزه شده اند تجربیات تلخی در انتظار خواهد بود.

در مقابل چیسورا در مصاحبه پیش از مسابقه قول داده همه را سورپرایز کند، چیسورا در این رقابت حکم گاندولف در فیلم ارباب حلقه ها را بازی می کند، جایی که جادوگر پیر خطاب به غول جهنمی می گوید “You shall not Pass” یعنی تو نباید عبور کنی!

تو نباید عبور کنی
نقش چیسورا برای متوقف کردن اوسیک در این مسابقه به گاندولف تشبیه شده است

گرچه او در مرحله فیس آف (face-off) در حالی که صورتش فاصله چندانی با صورت اوسیک نداشت خیلی صحبت های دیگر نیز کرد با اینحال اوسیک تنها به چشمان وی زل زده بود…

در یک طرف مبارز اوکراینی اوسیک اولین بوکسور تاریخ است که در هر چهار مسابقه مطرح بوکس در جهان قهرمانی بدست آورده و شکست ناپذیر به نظر می رسد و در طرف دیگر چیسورا از بریتانیا می باشد که اعتقاد دارد مقام های قهرمانی بوکس اوسیک در این مسابقه فاقد ارزش هستند زیرا این یک رقابت سنگین وزن است.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *