مرد خوش شانس برنده جایزه ۲ میلیون دلاری لاتاری شد

 مرد خوش شانس برنده جایزه ۲ میلیون دلاری لاتاری شد

یک مرد خوش شانس اهل ایالت کنتاکی آمریکا در قرعه کشی لاتاری پاور بال برنده جایزه ۲ میلیون دلاری شد، او می گوید شماره هایش را بر اساس یک فیلم انتخاب کرده است!

خرید بلیت لاتاری و شرکت در قرعه کشی ها از علاقمندی بسیاری از افرادی است که رویای میلیونر شدن را در سر می پرورانند، گرچه بلیت برنده تصادفی انتخاب می شود با اینحال عده ای همچنان اصرار دارند که برخی شماره ها جادویی هستند…

البته برنده شدن در لاتاری چندان هم نیازمند حساب و کتاب نیست، همین مدتی پیش بود که یک بلیت لاتاری ۲ دلاری صاحبش را برنده جایزه ۱۲۰ میلیون دلاری کرد.

برنده جایزه لاتاری ۲ میلیون دلاری

این برنده خوش شانس مانند بسیاری دیگر از برندگان لاتاری و به دلیل حفظ حریم خصوصی اش ترجیح داده ناشناس باقی بماند.

بلیت برنده خوش شانس لاتاری پاوربال

بلیط برنده او که تمام پنج شماره یکسان با جایزه را داشت از اعداد ۵۳۳۵۲۷۲۴۱۰ تشکیل شده بود، اعدادی که وی بر اساس یک فیلم سینمایی انتخاب کرده بود، البته او در مصاحبه با WHAS11 و درباره نام فیلم گفت:

متاسفانه، نام آن فیلم را فراموش کرده ام!

او تنها به یاد دارد که در آن فیلم، شخصیت داستان با استفاده از این شماره ها برنده جکپات در لاتاری شده بود…

وی که پیشتر بازنشست شده بود پس از مدتی مجبور شد که در طی ۳ سال گذشته دوباره به کار مشغول شود، اکنون این برنده خوش شانس اعلام کرده که قصد دارد از کار کردن دست بکشد و زمان بیشتری را با خانواده اش بگذراند.

خوش شانسی بدون حد و مرز!

جالب است بدانید که او بر اساس اعداد جایزه ۱ میلیون دلاری را برنده شده بود، با اینحال یک قابلیت در لاتاری پاوربال (Powerball) وجود دارد که شخص برنده می تواند با پرداخت تنها ۱ دلار شانس چند برابر کردن جایزه اش را بدست بیاورد!

بلیت برنده خوش شانس لاتاری پاوربال

خوب، مشخصا می توانید حدس بزنید که چه اتفاقی افتاده است، این مرد خوش شانس ۱ دلار را پرداخت کرد و باز هم شانس همراهش بود و جایزه ۱ میلیون دلاری اش به ۲ میلیون دلار افزایش یافت. عجله نکنید، اگر فکر می کنید این منتهی علیه خوش شانسی است باید بدانید که بنا بر گزارش او اگر کمی خوش شانس تر بود در این مرحله می توانست جایزه ۳۴۱ میلیون دلاری را بدست بیاورد!

با اینحال همچنان او از بسیاری از انسان هایی که در طول تاریخ زیسته اند خوش شانس تر بوده است زیرا که پس از پرداخت مالیات حدود ۱٫۴ میلیون دلار پول را با خود به خانه خواهد برد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *