قرارداد اسپانسری کریس مانی میکر و یک سایت پوکر آنلاین

 قرارداد اسپانسری کریس مانی میکر و یک سایت پوکر آنلاین

کریس مانی میکر که به تازگی همکاری طولانی مدت خود با پوکر استارز را به پایان رسانده بود اکنون طی قرارداد اسپانسری به یک سایت پوکر آنلاین آمریکایی پیوست.

چندی پیش طی مطلب “نگاهی بر پایان اسپانسری پوکر استارز از کریس مانی میکر” نیز گزارش کاملی از عدم تمدید قرارداد همکاری کریس مانی میکر (Chris Moneymaker) و سایت پوکر استارز (PokerStars) ارائه داده ایم. اکنون توافقی جدید از پیوستن مانی میکر به سایت پوکر آنلاین اتاق ورق آمریکا Americas Cardroom خبر می دهد.

کریس مانی میکر و فرصت های جدید

پایان قرارداد کریس مانی میکر و پوکر استارز در حالی رخ داد که بنظر میرسد دیدگاه تیم بازاریابی این سایت پوکر در حال پوست انداختن است. آنها حتی پیشتر قرارداد اسپانسری با دنیل نگرانو را نیز تمدید نکردند و در مقابل اینروزها در حال توافق با سلبریتی اینستاگرام پرطرفدار مانند دن برزیلیان و فوتبالیست مشهور نیمار بوده اند. قابل توجه است که نیمار جونیورز علاوه بر اینکه یک بازیکن فوتبال موفق است به پوکربازی نیز علاقه دارد.

کریس مانی میکر در حال بازی پوکر آنلاین

مانی میکر پس از تمدید نشدن قراردادش با پوکر استارز در مصاحبه ای که با سایت CardChat داشت اعلام کرد: فرصت های جدیدی پیش روی اوست. به نظر میرسد پیوست به Americas Cardroom همان فرصتی است که وی از آن صحبت میکرد.

او در اولین گام از همکاری خود در ویدئو جدیدی برای معرفی تورنمنت The Venom حضور یافت:

چرا ترک کردن پوکر استارز برای کریس مانی میکر خوشایند بود؟

همکاری طولانی مدت با پوکراستارز بطور عملی او را از زندگی عادی خود دور کرده بود، کریس مانی میکر به عنوان سفیر پوکر استارز مجبور بود بسیاری از اوقات در سفر باشد. او می بایست در رویدادهای مهم پوکراستارز که شامل مسابقات بین المللی در نقاط مختلف دنیا و نیز رقابت های داخلی کشور آمریکا در ایالات گوناگون بود حضور می یافت.

کریس مانی میکر در حال بازی در سایت پوکر آنلاین

همچنین علاوه بر مشکلات سفر، موضوع همه گیری ویروس کرونا نیز بر بار مشکلات همکاری مانی میکر و پوکراستارز افزود. اکنون با قرارداد اسپانسری جدیدی که مانی میکر با این سایت پوکر آنلاین به امضا رسانیده است وی می تواند بخش عمده همکاری خود را در خانه و از طریق اینترنت به انجام برساند که این یک نوع همکاری مناسب برای اوست.

سایت بازی پوکر Americas Cardroom که به اختصار ACR نامیده می شود نیز توانست از این فرصت بوجود آمده بهره خوبی ببرد و با اسپانسری از کریس مانی میکر نام خود را به عنوان یک گزینه جدی در میان سایت های پوکر آنلاین مطرح کند، آنها با انتشار توییت زیر ورود کریس مانی میکر را به جمع تیم خود تبریک گفتند:

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *