فیلم سینمایی بچه سینسیناتی، دنیای متفاوت ۲ پوکرباز

 فیلم سینمایی بچه سینسیناتی، دنیای متفاوت ۲ پوکرباز

بچه سینسیناتی (The Cincinnati Kid) یک فیلم سینمایی درام شناخته شده با موضوع پوکر و بازی های کازینویی است که نورمن جویسن کارگردانی آن را به انجام رسانیده است.

درباره فیلم بچه سینسیناتی

این فیلم به کارگردانی نورمن جویسن و تهیه کنندگی بازیگر شناخته شده، استیو مک ‌کوئین در سال ۱۹۶۵ به عنوان یک محصول سینمای آمریکا عرضه گردید که همچنان از سوی بسیاری از منتقدان به عنوان یکی از برتین فیلم های سینمایی تاریخ سینما شناخته می گردد.

داستان فیلم برگرفته از کتاب ریچارد جساپ به همین نام می باشد که در سال ۱۹۶۴ منتشر شد، جساپ در مضمون کتاب خود به نیروهای مروز و تاثیرگذاری که در تعیین سرنوشت زندگی انسان تاثیرگذار هستند اشاره می کند.

داستان فیلم بچه سینسیناتی

فیلم سینمایی بچه سینسیناتی

فیلم داستانی در سال های ۱۹۳۰ را روایت می کند که در آن شخصیتی به نام لنسی هوارد ملقب به “The man” که ۳۰ سال به عنوان سلطان پوکر شناخته می شود. لنسی (با بازیگری ادوارد جی. رابینسون) پس از آمدن به نیو اورلیانز با یک پوکرباز جدید به نام اریک (با بازیگری استیو مک کویین) که از او با لقب بچه “The Kid” یاد می کنند مواجه می شود.

اکنون در یک سو لنسی به عنوان یک پوکرباز کهنه کار و در سوی دیگر بچه سینسیناتی به عنوان یک رقیب جدید قرار دارند، دو رویکرد و پتانسیل کاملا متفاوت که علاوه بر تفاوت های شخصیتی نگاه متفاوتی نسبت به جریان رقابت دارند.

داستان فیلم همچنین به زندگی شخصی این دو پوکرباز نگاه ویژه ای دارد و به مقایسه سبک و نگاه آنها به دنیای خارج بازی پوکر می پردازد. در یک سوی داستان بچه سینسیناتی قرار دارد که در دوران پرشکوه جوانی است و عشق ورزیدن را پیش کرده و در سوی دیگر لنسی که زندگی را مشابه بازی پوکر می داند.

مشاهده تریلر فیلم

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *