فرزند سوم کانر مک گرگور نیز به دنیا آمد!

 فرزند سوم کانر مک گرگور نیز به دنیا آمد!

سومین فرزند کانر مک گرگور مبارز ایرلندی مشهور یو اف سی و همسرش به دنیا آمد، وی اکنون پدر ۳ کودک است که شامل ۲ پسر و ۱ دختر میباشد.

حتی کوچکترین اتفاقات دنیای سلبریتی های ورزشی نیز از دید رسانه ها پنهان نمی ماند پس مطمئنا خبر تولد فرزند جدید یکی از مشهورترین و محبوبترین ورزشکار رشته های رزمی قطعا توجه سایت ها و مجله های سلبریتی را به خود جلب خواهد کرد.

کانر مک گرگور صاحب فرزند سوم شد

کانر مک گرگور و شریک زندگی اش دی دولین (Dee Devlin) صاحب سومین فرزند خود شدند. کانر مک گرگور با انتشار تصاویر فرزند سوم خود در شبکه های مجازی ورود وی به جمع اعضای خانواده اش را جشن گرفت. قابل توجه است که کانر مک گرگور و همسرش پیش از این دارای ۲ فرزند دیگر بودند و اکنون جمع خانوادگی شان با داشتن ۳ فرزند بزرگتر شده است. اکنون اسامی فرزندان کانر مک گرگور به شرخ زیر است:

  • فرزند اول پسر، کانر جک مک گرگور (Conor Jack McGregor)
  • فرزند دوم دختر، کروسیا مک گرگور (Croia McGregor)
  • فرزند سوم پسر، رایان مک گرگور (Rian McGregor)

تصویر منتشر شده از فرزند سوم کانر مک گرگور با بیش از ۳ میلیون لایک در اینستاگرام به یکی از محبوب ترین تصاویر تبدیل شده است. در این تصویر مبارز ایرلندی فرزند تازه به دنیا آمده خود را در آغوش گرفته و لبخندی حاکی از خوشحالی بر لب دارد:

در این پست اینستاگرامی نوشته شده است که قبیله مک گرگور اکنون ۵ نفره شده است. یک پسر سالم تحویل داده شد! نوزاد و مادر شگفت انگیز عالی هستند! خدایا من برای هرچیزی که در این دنیا به من و خانواده ام داده ای از تو ممنونم. پسر تازه متولد شده من: رایان مک گرگور.

کانر مک گرگور و مبارزه های پیش رو

در حالی که کانر مک گرگور در حال جشن گرفتن تولد سومین فرزند خود است این نکته را به خوبی میداند که رقبای وی به شدت در حال تمرین برای مبارزه های پیش رو هستند. کانر مک گرگور میبایست در دیدار پیش روی خود برای سومین بار مقابل داستین پوریر قرار بگیرد که در صورت عدم موفقیت در این رقابت یک ناکامی عظیم در کارنامه ورزشی وی محسوب خواهد شد.

کانر مک گرگور برای تکرار موفقیت هایش در یو اف سی راه دشواری پیش رو دارد
کانر مک گرگور برای تکرار موفقیت هایش در یو اف سی راه دشواری پیش رو دارد

کانر مک گرگور اکنون باید با مدعیان جدید صدرنشینی در یو اف سی نیز به رقابت بپردازد، وی که هم اکنون در رده پنجم جدول قرار دارد برای تکرار دوران پرشکوه موفقیت هایش نیاز دارد با رقبای جدی و تازه نفس مواجه شود که هر کدام انگیزه بالایی برای شکست او دارند.

کانر مک گرگور مبارز ایرلندی پرحاشیه یو اف سی به تازگی عنوان پردرآمدترین ورزشکار سال را از سوی مجله فوربس دریافت کرده است، رقابت های پیش روی این ورزشکار مشهور میتواند نقش تعیین کننده ای در کاهش و یا افزایش میزان محبوبیت او داشته باشد که بطور مستقیم بر درآمد وی تاثیرگذار خواهد بود.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *