فرانسیس انگانو دوباره به مصاف دریک لوئیس میرود

 فرانسیس انگانو دوباره به مصاف دریک لوئیس میرود

در جدیدترین دیدارهای تعیین شده دسته سنگین وزن مبارزات یو اف سی دانا وایت اعلام کرد که: فرانسیس انگانو به مصاف دریک لوئیس مبارز کهنه کار UFC میرود.

پس از گمانه زنی های بسیاری برای تعیین حریف بعدی فرانسیس انگانو در مقابل رقبای احتمالی وی در سنگین وزن یو اف سی اکنون دانا وایت رئیس اجرایی این مسابقات اعلام کرد که دریک لوئیس به عنوان رقیب بعدی وی مشخص گردیده است.

فرانسیس انگانو و دریک لوئیس: دیدار مجدد

دریک لوئیس مبارز آمریکایی متولد ۱۹۸۵ است که از سال ۲۰۱۰ بصورت حرفه ای در مسابقات رزمی ام ام ای شرکت دارد. او علاوه بر یو اف سی سابقه حضور در مسابقات لیگ Bellator MMA و نیز Legacy FC را نیز دارد و از مبارزان کهنه کار مبارزه های رزمی است.

مسابقه دوم فرانسیس انگانو و دریک لوئیس در راه است
مسابقه دوم فرانسیس انگانو و دریک لوئیس در راه است

لوئیس که از همان دوران نوجوانی در درگیری های خیابانی گسترده ای شرکت داشته زندگی پر از خشونتی را تجربه کرده است. این مبارز که از ۱۷ سالگی تمرینات مسابقات بوکس را به شکلی جدی آغاز نموده اکنون به عنوان یک حریف جدی میتواند سد محکمی برای حرکت موفقیت آمیز اخیر فرانسیس انگانو باشد. در حقیقت گذشته تلخ فرانسیس انگانو در مقابل زندگی خشونت بار دریک لوئیس میتواند یک جنبه برجسته در مبارزه پیش روی این دو ورزشکار را شکل دهد.

  • ویدئو زیر مربوط به وزن کشی پیش از شروع مسابقه بین فرانسیس انگانو و دریک لوئیس است که به خشونت کشیده میشود:

دریک لوئیس پیشتر یکبار فرانسیس انگانو را شکست داده است.

  • در ویدئو زیر میتوانید فیلم خلاصه مسابقه پیشین فرانسیس انگانو با دریک لوئیز را مشاهده کنید:

این مبارزه برای فرانسیس انگانو اهمیت ویژه ای دارد زیرا بسیاری پیروزی وی در مقابل استیپه میوچیچ را برای کسب عنوان قهرمان سنگین وزن ناکافی میدانستند. اکنون انگانو میتواند در این مسابقه ثابت کند که آیا واقعا او ستاره جدیدی در سنگین وزن یو اف سی است که میبایست بر روی آینده وی حساب کرد و یا درخشش او تنها یک موفقیت کوتاه مدت بوده است.

فرانسیس انگانو و جان جونز مسابقه ای که شکل نگرفت

اعلام دریک لوئیس (Derrick Lewis) به عنوان حریف بعدی انگانو در حالی صورت میگیرد که تا پیش از این بسیاری منتظر شنیدن نام جان جونز بودند. در حقیقت حاشیه های جدید بین فرانسیس انگانو و جان جونز نیز از جمله مواردی بود که احتمال شکل گیری مسابقه بین این دو مبارز را قوت میبخشید.

البته اگرچه دانا وایت احتمال شکل گیری این رقابت در آینده را رد نکرده است با اینحال این ممکن است وضعیت کنونی به نوعی جایگزینی صورت گرفته تلقی شود که به دنبال حاشیه های جان جونز برای درخواست مبلغ بیشتر از یو اف سی شکل گرفته باشد. قابل توجه است که اگرچه جان جونز تقاضای مبلغ بیشتر برای مسابقه اش مقابل انگانو را رد کرده است با اینحال دانا وایت پیشتر از درخواست ۳۰ میلیون دلاری وی خبر داده بود.

بنظر می آید جان جونز نیز باید با استیپه میوچیچ دیدار کند تا به انگانو برسد
بنظر می آید جان جونز نیز باید با استیپه میوچیچ دیدار کند تا به انگانو برسد

دانا وایت در پاسخ به پرسش مرتبط با مسابقه انگانو و جان جونز گفت که او هیچ خبری مبنی بر علاقه جان جونز برای شرکت در چنین مسابقه ای از سوی وی دریافت نکرده است. او همچنین گفت ممکن است در آینده شاهد مسابقه جان جونز در مقابل استیپه میوچیچ باشیم. دانا وایت افزود:

من با جان جونز مستقیم صحبتی نداشته ام ولی او ارتباط خوبی با سرپرست تجاری یو اف سی دارد و مطمئنم آن دو در حال مذاکره در اینباره هستند.

دانا وایت افزود که جان جونز یکی از بهترین مبارزان یو اف سی است و اگر او بخواهد میتوانیم مسابقه را برایش برنامه ریزی کنیم.

با این رویه بنظر می آید که دیدار بین فرانسیس انگانو و جان جونز فعلا در برنامه مسابقات یو اف سی قرار ندارد، البته در صورت پیروزی هر دو مبارز در مسابقات پیش روی خود دیدار آنها سند محکمتری برای مشخص کردن قهرمان یو اف سی میباشد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *