شانون بریگز خواستار رویارویی با مایک تایسون شد

 شانون بریگز خواستار رویارویی با مایک تایسون شد

در حواشی سری مسابقات پیش روی FRONTLINE BATTLE که توسط مایک تایسون راه اندازی شده، شانون بریگز برای شرکت در این رقابت ها اعلام آمادگی کرد.

اگر پیگیر اخبار دنیای ورزش بوکس بوده باشید حتما اطلاع دارید که چندی پیش رسانه ها به نقل از مایک تایسون (Mike Tyson) از بازگشت وی به رینگ مسابقه طی یک رقابت با اهداف خیرخواهانه خبر داده بودند که البته برگزاری این مسابقات به دلیل فراهم نبودن شرایط ناشی از همه گیری ویروس کرونا به تعویق افتاد. پیشتر قرار بود این سری مسابقات در ماه سپتامبر ۲۰۲۰ برگزار گردد که با تعویق پیش آمده برگزاری آن در ماه نوامبر تعیین گردیده است.

اظهارنظر غافلگیرانه روی جونز زمینه سایز حاشیه های جدید شد

در روزهای گذشته روی جونز (Roy Jones Jr) که رقیب مایک تایسون در این رقابت ها می باشد اعلام کرده که پس از مشاهده ویدئوهای مربوط به مایک تایسون در حال تمرینات آماده سازی به این نتیجه رسیده است که در قبول رویارویی با او دچار اشتباه شده است! پس از این اظهارنظر تعجب برانگیز حالا شانون بریگز (Shannon Briggs) که یک بوکسور آمریکایی است، با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود اعلام کرده است که در صورت انصراف روی جونز آمادگی دارد به عنوان داوطلب در این رقابت در مقابل مایک تایسون قرار بگیرد.

مایک تایسون (Mike Tyson) در کارنامه ورزشی خود عنوان جوان ترین قهرمان تاریخ بوکس سنگین وزن جهان که در ۲۰ سالگی آن را به ثبت رسانیده است. این ستاره بوکس که لقب “بدترین مرد زمین” را به همراه دارد آخرین رقابتش را در سال ۲۰۰۵ و در مقابل کوین مک‌ براید برگزار کرده بود و از آن زمان تاکنون در بازنشستگی بسر می برده است.

رقیب تایسون بوکسور دارنده مدال نقره المپیک ۱۹۸۸ سئول، روی جونز است، وی که ۵۱ ساله است دوران حرفه‌ای خود را پس از شکست سال ۲۰۰۴ برابر آنتونیو تارور کنار گذاشت.

در زمان پیشتر تعیین شده این رقابت، بسیاری از سایت های شرط بندی ضرایب را به نفع مایک تایسون ارائه داده بودند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *