رافائل دوس آنجوس به دنبال رقابت با کانر مک گرگور است

 رافائل دوس آنجوس به دنبال رقابت با کانر مک گرگور است

مبارز برزیلی یو اف سی رافائل دوس آنجوس در تلاش است تا بتواند در یک مسابقه با کانر مک گرگور چهره شناخته شده و با تجربه مسابقات رزمی به رقابت بپردازد.

این نخستین بار نیست که دوس آنجور به دنبال مسابقه دادن با مک گرگور میباشد، چنانچه وی پیشتر نیز برای این رویارویی علاقه بسیاری نشان داده بود.

شکست مک گرگور از داستین پوریر و امیدهای رافائل دوس آنجوس

دوس آنجوس توانسته بود پیش از برگزاری مسابقه مک گرگور و پوریر در مقابل پال فلدر به پیروزی قاطعی دست پیدا کند. در همان زمان بود که او خودش را به همراه مک گرگور تنها مدعیان واقعی قهرمانی دانسته بود و مابقی رقبا را قهرمان های موقتی بیان کرده بود.

در پاسخ به همین صحبت ها بود که مک گرگور ضمن اعلام آمادگی یک توییت طنز آمیز مربوط به یکی از برخوردها نه چندان دوستانه میان این دو ورزشکار را منتشر کرد.

اکنون پس از شکست مک گرگور از ستاره اینروزهای یو اف سی، داستین پوریر، بنظر می آید امیدهای رافائل دوس آنجوس (Rafael dos Anjos) برای رویارویی بیشتر شده است.

رافائل دوس آنجوس و کانر مک گرگور پیشتر قرار بود در مسابقه 196 یو اف سی مبارزه کنند که این مسابقه کنسل شد
رافائل دوس آنجوس و کانر مک گرگور پیشتر قرار بود در مسابقه ۱۹۶ یو اف سی مبارزه کنند که این مسابقه کنسل شد

دوس آنجوس در مصاحبه با AG Fight گفت:

او (مک گرگور) مبارزات خود را انتخاب می کند، و اینکه بخواهد در مقابل من یک برد داشته باشد منطقی بنظر میرسد.

او همچنین گفت که این مسابقه پیشتر قرار بوده اتفاق بیافتد که نهایتا به نتیجه نرسیده است. وی با ابراز امیدواری از شرایط فعلی گفت که فکر می کند احتمال زیادی وجود دارد تا اینبار این مسابقه بین او و مک گرگور شکل بگیرد.

دوس آنجوس همچنین افزود که: البته او گزینه های دیگری مانند مسابقه سه گانه با نیت دیاز یا داستین پوریر دارد. او در جدول نیز از من جلوتر است و این امکان درگیری ما را حتی بیشتر نیز می کند.

کانر مک گرگور در مقابل رافائل دوس آنجوس

مبارز ایرلندی، کانر مک گرگور (Conor McGregor) که در کارنامه خود ۳۷ مسابقه را تجربه کرده است مجموعا ۲۷ پیروزی را در کارنامه خود دارد. این در حالی است که رافائل دوس آنجوس تاکنون با ۴۳ مبارزه توانسته ۳۰ پیروزی را بدست بیاورد.

وضعیت کانر مک گرگور و رافائل دوس آنجوس در مسابقات یو اف سی
وضعیت کانر مک گرگور و رافائل دوس آنجوس در مسابقات یو اف سی

در این میان بازگشت مک گرگور و شکست ناباورانه او در مقابل داستین پوریر باعث شده که اکنون وی در محافظت از میراثی که از خود به جای گذاشته بود دچار مشکل شود. در حقیقت کانر مک گرگور با آن مبارزی که در سال ۲۰۱۶ توانست ادی آلوارز (Eddie Alvarez) را از سلطنت بر دنیای یو اف سی عزل کند فاصله گرفته است.

مک گرگور تنها شخصی نیست که در مقابل حبیب نورماگومدوف شکست خورده است، رافائل دوس آنجوس نیز در کارنامه مبارزات خود شکست در مقابل حبیب را دارد. در ویدئو زیر میتوانید فیلم مسابقه میان حبیب و دوس آنجوس را مشاهده کنید:

بنظر می آید در حالی که حبیب نورماگومدوف تلاش دارد فوتبالیست شود اکنون عرصه رقابت ها در یو اف سی برای مشخص نمودن قهرمان جدید شاهد تغییر و تحولات خواهد بود.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *