دنیل نگرانو چیپ لیدری داگ پولک را به لرزه انداخت

 دنیل نگرانو چیپ لیدری داگ پولک را به لرزه انداخت

مهمترین رقابت هدز آپ پوکر در سال های اخیر همچنان در جریان است و به دست های پایانی نزدیک می شود، اکنون دنیل نگرانو یک خطر جدی برای جایگاه چیپ لیدری داگ پولک است.

چندی پیش بود که پس از شروع دور ۱۲,۵۰۰ دست دوم حاشیه های مسابقه داگ پولک و دنیل نگرانو بالا گرفت. نگرانو که در دیدار آخر از خوش شانسی داگ پولک کلافه بود حتی به نرم افزار WSOP شک و تردید داشت، در مقابل داگ پولک از این فرصت استفاده کرد تا نگرانو را تحقیر کند تا جایی که حتی او را به خاطر واکنش هایش ماهی نامید.

بروزرسانی: نتیجه مسابقه پوکر هدز آپ داگ پولک و دنیل نگرانو + ویدئو

دنیل نگرانو اکنون یک تهدید جدی برای چیپ لیدر

داگ پولک بعد از انتقادات بسیاری که نسبت به صحبت های نگرانو کرد در بازی بعدی اش هم موفق بود و توانست اختلاف چیپ ها را تا ۱,۰۰۰,۰۰۰ دلار افزایش دهد، این در حالی بود که تا پیش از شروع حاشیه ها او مجموعا ۷۰۵,۰۰۰ دلار چیپ در اختیار داشت.

گرچه برای خیلی ها این نقطه پایانی بنظر می آمد اما نگرانو نشان داد که همانطور که پیشتر نیز گفته بود قرار نیست تسلیم شود.

مسابقه پوکر هدز آپ میان دنیل نگرانو و داگ پولک
مسابقه پوکر هدز آپ میان دنیل نگرانو و داگ پولک

حالا دنیل نگرانو که بنظر می آید تازه دستش به بازی گرم شده است در دست های اخیر بطرز شگفت آوری چیپ لیدری داگ پولک را مورد تهدید قرار داده است. نگرانو توانسته در روز ۳۱ و ۳۲ این رقابت هدز آپ (Heads Up) جمع چیپ های پولک را تا ۵۶۵,۰۰۰ دلار کاهش دهد، این یک پیشروی بزرگ به سمت برگرداندن ورق بازی است که همه را غافلگیر کرده است.

روند پیروزی نگرانو داگ پولک را بشدت تحت فشار قرار داده است، حتی می توان گفت که سفیر GGPoker در صورت ادامه روند پیروزی هایش می تواند ورق بازی را برگرداند.

داگ پولک استراتژی اش را تغییر داده است

در واقع در روز ۳۲ مسابقه که دوشنبه برگزار شد رقابت خیلی زود پایان یافت، دلیل آن هم این بود که نگرانو پس از پیروزی در چند دست متوالی متوجه شد که پولک به یکباره استراتژی خود را تغییر داده است.

به همین دلیل دنیل نگرانو ملقب به بچه پوکر (PokerKid) تقاضای پایان بازی در روز ۳۲ را داد تا بتواند استراتژی تازه ای را منطبق با سبک جدید پولک تنظیم کند. دنیل نگرانو در مصاحبه پس از این دیدار و درباره علت تغییر استراتژی داگ پولک گفت:

او تلاش دارد تا از جایگاه چیپ لیدری اش محافظت کند.

داگ پولک که یک پوکرباز تهاجمی است اکنون در استراتژی جدید رویه احتیاط را پیشه کرده است. البته این به آن معنی نیست که او همه دست ها را به راحتی فولد خواهد کرد ولی به هر صورت او تلاش دارد تا اختلاف باقیمانده را نگه دارد تا بتواند پیروزی را بدست بیاورد.

با این تغییر استراتژی داگ پولک اکنون بنظر می آید مسابقه او با دنیل نگرانو در روزهای باقیمانده دستخوش حاشیه ها و حوادث بسیاری خواهد بود. باید منتظر ماند و دید تاریخ پوکر پایان این بازی را چگونه و با پیروزی چه کسی به ثبت خواهد رسانید.

در ادامه ویدئوی منتشر شده توسط نگرانو که به برد ۳۹۰,۰۰۰ دلاری اش در مقابل داگ پولک اشاره می کند را مشاهده خواهید کرد:

بروزرسانی ویژه: انتقاد داگ پولک از استراتژی پوکر دنیل نگرانو و برعکس!

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *