در آستانه مسابقه سوم داستین پوریر و کانر مک گرگور…

 در آستانه مسابقه سوم داستین پوریر و کانر مک گرگور…

هنوز مدتی تا برگزاری مبارزه سوم بین داستین پوریر و کانر مک گرگور باقیمانده است، در آستانه این مبارزه مهم یو اف سی هر دو ورزشکار در حال تمرینات آماده سازی هستند.

مسابقه پیش روی داستین پوریر و کانر مک گرگور از زمان اعلام رسمی سر و صدای بسیاری بپا کرده است و در ادامه هر چه به زمان برگزاری این مسابقه نزدیکتر میشویم، هیجان میان طرفداران هر دو ورزشکار بیشتر میشود. این نوشته مروری است بر آنچه این دو ورزشکار در روزهای نزدیک به مسابقه پیش رو میگذرانند…

داستین پوریر تمام تخم مرغ هایش را در یک سبد گذاشته است

داستین پوریر پس از جنجال های توییتری میان او و مک گرگور درباره موضوع خیریه اکنون بیشتر بر روی تمرینات آماده سازی و استراتژی مسابقه خود متمرکز شده است.

داستین پوریر برای ماندن در صدر جدول یو اف سی باید به هر شکل ممکن کانر مک گرگور را از پیش رو بردارد
داستین پوریر برای ماندن در صدر جدول یو اف سی باید به هر شکل ممکن کانر مک گرگور را از پیش رو بردارد

برخی بر این باور هستند که پوریر نمیبایست مسابقه سوم با مک گرگور را میپذیرفت زیرا اکنون در صورت شکست به یک ورزشکار سطح دو یو اف سی تبدیل خواهد شد. در حقیقت اکنون داستین پوریر تمام تخم مرغ هایش را در یک سبد قرار داده است که برای محافظت از آنها تنها یک راه پیش رو دارد:

شکست کانر مک گرگور

این مبارز آمریکایی یو اف سی با انتشار توییت زیر تلویحا حریف خود را نسبت به ضربات مشت بر بدن تهدید کرد:

استراتژی مبارزه داستین پوریر در آخرین رویارویی او با مک گرگور بر مبنای ضربات پیاپی پا برنامه ریزی شده بود، اکنون بنظر می آید که این چهره جوان یو اف سی با انتشار این توییت نسبت به ضربات مشت بر بدن هشدار میدهد. انتشار این توییت موجب شد برخی گمانه زنی ها بدینصورت شکل بگیرد که داستین پوریر در دیدار پیش روی خود قصد دارد با ضربات مشت بر بدن مک گرگور را از پای درآورد.

  • نکته قابل توجه این است مبارزان در طول مسابقات بیشترین تمرکز را بر روی محافظت از سر و صورت خود دارند بنابراین ضربات مشت بر بدن یک استراتژی مشت زنی ساده تر و در دسترس تر میباشد.
  • همچنین ضربه مشت بر بدن در سمت چپ و راست یکی از تکنیک هایی است که منجر میشود حریف گارد خود را باز کند و امکان ضربه به صورت را مهیا میسازد.

کانر مک گرگور چاره ای جز پیروزی ندارد

کانر مک گرگور ایرلندی که به تازگی جشن به دنیا آمدن فرزند سوم خود را نیز برگزار کرده است در آستانه این رقابت مهم با سرنوشت خود در یو اف سی روبرو خواهد شد. تولد فرزند سوم مک گرگور اکنون انگیزه ای جدی برای وی است تا با پیروزی در مقابل پوریر به گردانه رقابت ها در بالای جدول بازگردد و بار دیگر نام خود را در رده ورزشکاران طراز اول یو اف سی مطرح سازد…

کانر مک گرگور برای ادامه مسیر ورزشی خود چاره ای جز پیروزی در مقابل داستین پوریر ندارد
کانر مک گرگور برای ادامه مسیر ورزشی خود چاره ای جز پیروزی در مقابل داستین پوریر ندارد

مک گرگور که به تازگی در لیست پردرآمدترین ورزشکاران جهان در رتبه نخست قرار گرفته اکنون برای دفاع از کارنامه ورزشی خود چاره ای جز پیروزی در مقابل داستین پوریر ندارد، در حقیقت آینده ورزشی مک گرگور به پیروزی در این مسابقه بستگی دارد. کانر مک گرگور پیشتر نیز با انتشار این توییت نشان داد که در حال لحظه شماری برای مسابقه مقابل پوریر است:

کانر مک گرگور که محبوبیت بسیاری در یو اف سی دارد در صورت شکست در این مسابقه ممکن است در رده بنده یو اف سی بشدت سقوط کند، وی هم اکنون نیز با کاهش رتبه در آخرین لیست منتشر شده در جایگاه پنجم قرار دارد. از سوی دیگر ورود مبارزان تازه نفس به یو اف سی اکنون یک تهدید جدی برای کارنامه ورزشی مک گرگور محسوب میشود که در صورت عدم موفقیت وی در دیدار پیش رویش با پوریر او را در وضعیت متزلزلی قرار میدهد. به عبارت دیگر کانر مک گرگور چاره ای جز پیروزی ندارد زیرا ممکن است فرصت دیگری برای افتخارآفرینی این ورزشکار در کار نباشد…

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *