خریدار بلیت لاتاری جایزه جکپات ۱ میلیارد دلاری را برد

 خریدار بلیت لاتاری جایزه جکپات ۱ میلیارد دلاری را برد

یک برنده خوش شانس با خرید بلیت لاتاری جایزه ۱ میلیارد دلاری جکپات قرعه کشی مگا میلیونیز را بدست آورد، وی تنها در یک شب میلیاردر شد.

در رسانه ها اخبار لاتاری های گوناگون و بسیاری از برندگان میلیون دلاری مسابقات قرعه کشی لاتاری بطور مداوم منتشر می شود، با اینحال برنده شدن جایزه ۱ میلیارد دلاری اتفاق نادری است که تنها برخی افراد خوش شانس آن را تجربه می کنند.

برنده جکپات ۱ میلیارد دلاری لاتاری

پس از حدود ۴ ماه انتظار در نهایت برنده جکپات مگا میلیونز (Mega Millions) مشخص گردید. این قرعه کشی لاتاری که در آن شرکت کنندگان از تمامی ایالت های آمریکا بودند یک برنده خوش شانس میلیارد دلاری داشت.

این شخص خوش شانس که بلیط خود را در میشیگان و از یک سوپرمارکت خریداری کرده است برنده جکپات ۱ میلیارد دلاری این قرعه کشی لاتاری شد.رقم دقیق مبلغ جایزه ۱٫۰۵ میلیارد دلار است و شماره های شانس این برنده خوش اقبال اعداد ۴-۲۶-۴۲-۵۰-۶۰ بوده اند.

قرعه کشی لاتاری مگا میلیونز

این جایزه سومین جکپات بزرگ در تاریخ لاتاری آمریکاست، بزرگترین جایزه های بدست آمده تاکنون مبلغ ۱٫۵۸۶ میلیارد دلاری از قرعه کشی پاوربال در ژانویه سال ۲۰۱۶ و جایزه ۱٫۵۳۷ میلیارد دلاری در قرعه کشی اکتبر سال ۲۰۱۸ مگا میلیونز بوده اند.

چگونگی دریافت جایزه لاتاری

بر اساس قوانین، برنده لاتاری می تواند این مبلغ بزرگ را بصورت پرداخت های سالیانه و طی ۳۰ پرداخت تا ۲۹ سال آینده دریافت کند که در اینصورت مالیات بسیار کمتری پرداخت خواهد کرد.

بر این اساس برنده می تواند در سال اول ۱۵ میلیون دلار دریافت کند و در سال های بعد هر بار ۵% مبلغ بیشتری را از مبلغ دریافت نماید. بدین ترتیب مبلغ پایانی در سال ۲۰۵۰ پرداخت خواهد شد که ۶۱٫۷ میلیون دلار خواهد بود.

جکپات مگا میلیونز

البته در این مورد شخص برنده مانند بسیاری از دیگر برندگان لاتاری تقاضای دریافت تمامی مبلغ بصورت یکجا را نموده است. در اینباره Jake Harris سخنگوی لاتاری مگا میلیونز گفت که برنده باید پشت بلیت را امضا کند و تا زمان دریافت جایزه بلیط را در جای امن نگاه دارد.

همچنین مطابق با قوانین لاتاری، برنده حق دارد تقاضا کند که اطلاعات شخصی وی ناشناس باقی بماند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *