حریم خصوصی

حریم خصوصی

مجله چهاربرگ تلاش می کند که اطلاعات کاربران را با تمام امکاناتی که در اختیار دارد محافظت کند و از دسترسی غیرمجاز به آن جلوگیری نماید.

چه اطلاعاتی و به چه طریفی جمع آوری می شود

در هنگام بازدید از سایت، بطور معمول داده هایی از قبیل تعداد دفعات بازدید، مرورگر مورد استفاده و مواردی اینچنینی توسط نرم افزارهای وردپرس و گوگل جمع آوری می شود. این اطلاعات در فضای اینترنت همواره در حال جمع آوری است و تنها برای بهبود در فرآیند کار سایت ها استفاده خواهد شد.

همچنین در هنگام ارسال دیدگاه داده هایی مانند زمان ارسال نظر و داده هایی که به اشتراک می گذارید به ثبت می رسند. اگر از سرویس Gravatar استفاده می کنید ممکن است تصویر پروفایل Gravatar شما نمایش داده شود.

در این رابطه می توانید لینک صفحه سیاست حریم خصوصی کاربران در Gravatar را مشاهده کنید: https://automattic.com/privacy

کوکی‌ های سایت

پس از اینکه یک دیدگاه را در سایت به اشتراک می گذارید، وردپرس ممکن است مشخصات وارد شده توسط شما را تا مدت زمان مراجعه بعدی تان ذخیره نماید تا از این طریق ارسال و تایید پیام های شما سریعتر صورت پذیرد.

مجله چهاربرگ از این کوکی‌ها تنها به منظور ارتقاء تجربه کاربری بهتر برای بازدیدکنندگان استفاده می‌کند و هیچ ‌گونه استفاده تبلیغاتی از این کوکی ‌ها در نظر گرفته نخواهد شد.

محتوا و منابع استفاده شده از سایتی دیگر

مقالات و محتواهای مجله چهاربرگ ممکن است شامل منابع متفاوتی ( ویدئو، تصویر، متن و… ) باشد. اگر محتوایی از سایت دیگر در مجله چهاربرگ قرار بگیرد، عینا در قالب و شکلی که در آن سایت دیده شده، منتشر خواهد شد که برای مشاهده این موارد بهتر است قبل از استفاده از این سایت ‌ها به برگه سیاست حفظ حریم خصوصی کاربران آنها مراجعه کنید.

مدت زمان نگهداری اطلاعات

اگر در وبسایت ما نظر خود را به اشتراک بگذارید، نظر و داده‌های متای آن به مدت نامحدود نگهداری و ذخیره خواهد شد. در این صورت امکان پیگیری نظرات به ‌صورت خودکار مقدور می‌شود و نیازی به نگه داشتن نظرات در انتظار بررسی نخواهد بود.

دیدگاه‌های بازدیدکننده ممکن است از طریق یک سرویس تشخیص هرزنامه خودکار بررسی شوند.

حقوق شما در رابطه با داده‌هایی که به اشتراک می گذارید

اگر در این وبسایت نظری به اشتراک بگذارید، حق درخواست برای پاک کردن تمام داده‌های شخصی‌ تان کاملا محفوظ است.

تغییرات در سیاست حریم خصوصی

با توجه به اینکه تغییرات در این برگه بسیار کم است، اما امکان دارد با توجه به تغییرات در سایت این دسترسی‌ها تغییر بکند و ما ناچار به اعمال تغییرات جدید باشیم که در این صفحه تمام آنها افزوده خواهند شد و استفاده شما از این وب ‌سایت به منزله پذیرش این قوانین است. در صورت داشتن هرگونه سوال یا ابهام درباره موارد بالا می‌توانید آنها را از طریق برگه تماس به اطلاع ما برسانید تا پاسخ تمام پرسش‌ های شما ارسال گردد.