حبیب نورماگومدوف گفته های دانا وایت را تکذیب کرد

 حبیب نورماگومدوف گفته های دانا وایت را تکذیب کرد

حبیب نورماگومدوف قهرمان شماره ۱ حال حاضر مسابقات یو اف سی به گفته های اخیر دانا وایت مدیر اجرایی UFC واکنش نشان داد و آن را تکذیب کرد.

این ورزشکار اهل داغستان روسیه در پی صحبت های دانا وایت که از قول او درباره احتمال برگشت به مسابقات یو اف سی صحبت کرده بود تمامی این گفته ها را رد کرد.

حبیب نورماگومدوف صحبت های دانا وایت را رد کرد

نورماگومدوف با رکورد حیرت آور ۲۹ پیروزی و بدون شکست بدون شک و با اختلاف مرد شماره ۱ مبارزات یو اف سی می باشد که این موفقیت او توجه بسیاری را به این ورزش جلب کرده است. بزرگترین پیروزی او در مقابل کانر مک گرگور بود که حاشیه های بسیار میان این دو ورزشکار مسابقه شان را به یک نبرد جنجالی تبدیل کرد.

دانا وایت مدیر اجرایی یو اف سی از احتمال بازگشت حبیب نورماگومدوف خبر داده بود
دانا وایت مدیر اجرایی یو اف سی از احتمال بازگشت حبیب نورماگومدوف خبر داده بود

طی روزهای گذشته دانا وایت (Dana White) در حاشیه صحبت هایش پیرامون مسابقه پیش روی بین کانر مک گرگور و داستین پوریر از قول نورماگومدوف اظهار کرده بود: در صورتی که مسابقات پیش رو حبیب را تحت تاثیر قرار دهد او احتمالا به یو اف سی باز خواهد گشت. گزارش کامل این صحبت ها را به همراه ویدئو می توانید در نوشته “مسابقه یو اف سی: کانر مک گرگور در برابر داستین پوریر” مرور کنید.

حبیب نورماگومدوف و قولی که به مادرش داده است

حبیب نورماگومدوف در واکنش به این صحبت ها و در مصاحبه با Sport24 گفت:

من در این ورزش تقریبا به همه چیز رسیده ام و در حال حاضر کسی نیست که تمایل داشته باشم با او رقابت کنم. خیلی از مردم نمی خواهند موضوع را از سمت من متوجه شوند. هنوز این را نمی خواهم. تنها برای خودم تمرین می کنم. اگر بخواهیم درباره کل برنامه ریزی های من صحبت کنیم، مبارزه کردن در آن جایگاهی ندارد.

حبیب نورماگومدوف تحت تاثیر مرگ پدرش پس از پایان آخرین مسابقه اش از یو اف سی خداحافظی کرد
حبیب نورماگومدوف تحت تاثیر مرگ پدرش پس از پایان آخرین مسابقه اش از یو اف سی خداحافظی کرد

بر اساس گفته های نورماگومدوف او همچنین به مادرش قول داده است که مبارزه نکند. حبیب توضیح داد مادرش با ارزش ترین چیزی است که برای وی باقی مانده است. او به Sport24 گفت که من را برای انجام کاری که باعث ناامیدی مادرم شود تحت فشار قرار ندهید.

ویدئو مصاحبه حبیب با کانال اسپورت ۲۴

توضیح: این ویدئو گرچه به زبان روسی است با اینحال دارای زیرنویس انگلیسی هم می باشد.

نبرد پیش روی کانر مک گرگور و داستین پوریر

کانر مک گرگور و داستین پوریر فردا در تاریخ ۲۳ ژانویه ۲۰۲۱ در رقابتی حساس به زمین مسابقه خواهند رفت تا در مقابل یکدیگر به مبارزه بپردازند.

این دو ورزشکار پیشتر در سال ۲۰۱۴ یکبار رو در روی یکدیگر قرار گرفته اند که در آن مبارزه مک گرگور توانست به پیروزی دست یابد. با اینحال در ادامه و طی سال های اخیر داستین پوریر بسیار پیشرفت داشته است بطوریکه اکنون بسیاری او را ورزشکار متفاوتی نسبت به سال های گذشته می دانند.

مسابقه کانر مک گرگور و داستین پوریر هیجان را به یو اف سی بازگردانده است
مسابقه کانر مک گرگور و داستین پوریر هیجان را به یو اف سی بازگردانده است

به نظر می آید یو اف سی امیدوار است بتواند حبیب نورماگومدوف را به مسابقات برگرداند و یک مسابقه مجدد میان وی و کانر مک گرگور برگزار کند. بدون شک در صورت برگزاری چنین مسابقه ای این رویارویی می تواند به شهرت مسابقات یو اف سی و همچنین کسب درآمد کلان از این چنین مسابقه ای کمک بسیاری کند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *