حاشیه های مسابقه پوکر داگ پولک و دنیل نگرانو + ویدئو

 حاشیه های مسابقه پوکر داگ پولک و دنیل نگرانو + ویدئو

در ادامه مسابقه پوکر دنیل نگرانو و داگ پولک حاشیه ها بالا گرفت. اکنون و پس از آخرین دیدار صحبت های جنجالی میان هر دو پوکرباز رد و بدل شده است.

آخرین راند از مسابقه پوکر دنیل نگرانو و داگ پولک که بصورت رقابت هدز آپ (Heads-up) برگزار می گردد با ادامه برتری پولک به اتمام رسید، حال هر چه به پایان این رقابت نزدیک تر می شویم حواشی مسابقه نیز بیشتر می شود.

بروزرسانی: نتیجه مسابقه پوکر هدز آپ داگ پولک و دنیل نگرانو + ویدئو

مصاحبه جنجالی دنیل نگرانو

دنیل نگرانو ملقب به بچه پوکر در وضعیت بدی قرار گرفته، او پس از عدم موفقیت در سری ۱۲,۵۰۰ دست اول تصمیم به ادامه رقابت گرفت و بر اساس قوانین و توافقات بازی تقاضای ۱۲,۵۰۰ دست دیگر را کرد، پیشتر نیز در مجله چهاربرگ در نوشته “ادامه مسابقه پوکر هدز آپ دنیل نگرانو و داگ پولک + ویدئو” آخرین وضعیت این مسابقه را مورد بررسی قرار داده ایم.

ولی اینطور که به نظر می آید داگ پولک در سری دوم نیز قرار نیست امتیازی به نگرانو واگذار کند.

نگرانو سری دوم مسابقه را در حالی ادامه داد که در طول رقابت متوجه شده بود کار سختی را برای پس گرفتن جایگاه چیپ لیدری از پولک در پیش رو خواهد داشت. البته همینطور هم شد و اکنون در آخرین مسابقه میان این دو پوکرباز نگرانو یک شکست سخت و غیر منتظره دیگر را متحمل شد، شکستی که منجر به واکنش وی در مصاحبه اش با GGPoker گردید.

در ادامه ویدئوی خلاصه این مصاحبه را مشاهده می کنید.

پاسخ داگ پولک به صحبت های بچه پوکر

پس از صحبت های نگرانو که بد شانسی را عاملی مهم در شکست اخیرش عنوان کرد و نیز به نرم افزار پوکر WSOP ایراد گرفت اینبار پولک یک مصاحبه ویدئویی ترتیب داد.

داگ پولک که کانال یوتیوب پربیننده ای دارد در مصاحبه ای که در همین کانال منتشر نمود صحبت های نگرانو را به نوعی بچه گانه جلوه داد. او از اینکه نگرانو باختش را به شانس بد مرتبط دانسته بود انتقاد کرد و رفتار او را مانند ماهی خواند (ماهی در بازی پوکر به پوکربازان آماتور و ضعیف اطلاق می شود)

در ادامه ویدئوی مصاحبه داگ پولک و همچنین آنالیز او از آخرین مسابقه اش با نگرانو را ملاحضه می کنید.

https://youtu.be/-1etTuPhh9Y

ادامه رقابت بین داگ پولک و دنیل نگرانو

دنیل نگرانو فرصت چندانی برای جبران ندارد، او برای اینکه نشان دهد حضورش در بین مشاهیر پوکر بدون دلیل نبوده است می بایست در ادامه این مسابقه فشرده بهترین بازی خود را به نمایش بگذارد.

در مقابل داگ پولک که در مسابقات هدز آپ تبحر بسیار بالایی دارد نشان داده که حاضر نیست هیچ گونه لغزش جدی از خود نشان دهد تا نگرانو فرصتی برای جبران بیابد.

مسابقه پوکر هدز آپ دنیل نگرانو و داگ پولک از مهم ترین مسابقات سال های اخیر است
مسابقه پوکر هدز آپ دنیل نگرانو و داگ پولک از مهم ترین مسابقات سال های اخیر است

مسابقه داگ پولک و دنیل نگرانو از مهم ترین رویداد های هدز آپ در سطح حرفه ای است که به نوعی یک رقابت میان دنیای پوکر آنلاین به نمایندگی پولک و پوکر لایو به نمایندگی نگرانو نیز محسوب می شود.

اکنون ۸,۰۰۰ دست از بازی باقی مانده است و داگ پولک با ۷۰۵,۰۰۰ دلار چیپ لیدری را در اختیار دارد. ادامه رقابت در روز چهارشنبه ۲۰ ژانویه ۲۰۲۱ خواهد بود.

بروزرسانی:

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *