جیک پاول کلاه بوکسور حرفه ای فلوید می‌ودر را دزدید!

 جیک پاول کلاه بوکسور حرفه ای فلوید می‌ودر را دزدید!

در نشست خبری پیش از مسابقه بوکس میان لوگان پاول و فلوید می‌ودر حاشیه های بسیاری رخ داد و حتی یوتیوبر جنجالی جیک پاول در این بین کلاه بوکسور مشهور را دزدید!

سری مسابقات بوکس نمایشی آماتور برادران پاول سر و صدای زیادی به پا کرده است، جیک پاول که به تازگی در مقابل بن اسکرن موفق شد به پیروزی دست یابد اکنون در جدیدترین کارهای عجیب و غریبش در کنفرانس خبری برادرش لوگان پاول با بوکسور مشهور فلوید می‌ودر حاضر گردید. اما این حضور جیک پاول بی سر و صدا نبود و او پس از روبرو شدن با این بوکسور حرفه ای کلاه فلوید می‌ودر را دزدید!

یوتیوبر جنجالی کلاه بوکسور مشهور را دزدید

ماجرا از آنجایی آغاز شد که لوگان پاول سلبریتی مشهور آمریکایی که در یوتیوب به شهرت رسیده وارد مسابقات بوکس نمایشی شد و در یکی از موفقیت های اخیرش توانست نظر بوکسور مشهور فلوید می‌ودر را برای یک مسابقه نمایشی جلب کند. البته جیک پاول برادر لوگان نیز از وضعیت مشابهی برخوردار است بطوریکه وی نیز پس از به شهرت رسیدن در یوتیوب وارد دنیای مسابقات بوکس نمایشی آماتور شده است.

تصویری از فلوید می‌ودر بوکسور مشهور و با سابقه رده حرفه ای
تصویری از فلوید می‌ودر بوکسور مشهور و با سابقه رده حرفه ای

در نشست خبری پیش از مسابقه بوکس میان لوگان پاول و فلوید می‌ودر همه چیز آرام پیش میرفت تا زمانیکه جیک پاول وارد جریان شد و در برخوردی که با حریف برادرش داشت کلاه او را دزدید…

  • در ویدئو زیر میتوانید فیلم کامل مربوط به حاشیه های بوجود آماده میان یوتیوبر جنجالی جیک پاول و فلوید می‌ودر بوکسور مشهور را مشاهده کنید:

در ادامه این ویدئو لوگان پاول نیز درباره این موضوع به گفتگو پرداخت… همانطور که در ویدئو نیز مشاهده میکنید اینکار جیک پاول به شکلی باورنکردنی موجب خشم بوکسور حرفه ای فلوید می‌ودر شد بطوریکه در ادامه نیروهای حفاظتی و بادیگاردها برای کنترل اوضاع وارد صحنه شدند.

در ویدئو زیر میتوانید قسمتی که جیک پاول در دستان تیم فلوید می‌ودر گیر افتاده است را مشاهده کنید، در این صحنه بوکسور حرفه ای یک ضربه مشت به صورت یوتیوبر جنجالی وارد کرد:

بنابراین دعوای میان این سلبریتی حاشیه ساز و بوکسر حرفه ای که اکنون در رسانه ها و شبکه های مجازی بازتاب گسترده ای داشته است موج جدیدی از حواشی در دنیای مسابقات بوکس نمایشی آماتور برادران پاول را به دنبال خواهد داشت…

میراث بوکسور مشهور فلوید می‌ودر در دستان سلبریتی های جنجالی

جیک پاول یک سلبریتی جنجالی است که بارها ثابت کرده برای حاشیه سازی از هیچ کاری فروگذار نخواهد کرد، حتی کامارو عثمان مبارز یو اف سی نیز به تازگی این سلبریتی پرحاشیه را تهدید کرد. با اینحال ورزشکاران حرفه ای مانند فلوید می‌ودر که در دنیای مسابقات بوکس حرفه ای یک کارنامه کم نظیر از خود برجای گذاشته اکنون این موضوع را را برجسته میسازد که جریان حاشیه سازی برادران پاول در دنیای بوکس ممکن است به مسیری خطرناک کشیده شود.

تصویری از فلوید می‌ودر بوکسور حرفه ای و از پردرآمدترین ورزشکاران جهان
تصویری از فلوید می‌ودر بوکسور حرفه ای و از پردرآمدترین ورزشکاران جهان

فلوید می‌ودر (Floyd Mayweather‎) متولد سال ۱۹۷۷ در آمریکاست که در طول دوران حضورش در رده بوکس حرفه ای توانسته طی ۵۰ مبارزه خود بدون شکست باقی بماند. فلوید می‌ودر بارها از سوی رسانه های ورزشی و مجلات در رده برترین مشت زنان تاریخ قرار گرفته است و جوایز متعددی را به عنوان یکی از مشاهیر دنیای بوکس بدست آورده است.

آخرین مبارزه فلوید می‌ودر در مقابل کانر مک گرگور بود که توانست در راند ۱۱ وی را ناک اوت کند. فلوید می‌ودر همچنین از پردرآمدترین ورزشکاران جهان است که موفقیت او در بوکس وی را در رده بالای لیست ورزشکاران پردرآمد قرار داده است.

بنظر می آید اکنون میراث فلوید می‌ودر توسط برادران جنجالی پاول در معرض خطر قرار گرفته است…

برادران پاول از جنجال در یوتیوب تا حاشیه سازی در بوکس

برادران پاول که از سلبریتی های مشهور آمریکایی هستند و کار خود را با ساخت ویدئوهای کمدی در یوتیوب توسعه داده اند اکنون دنیای ورزش بوکس را دچار تغییر و تحول کرده اند. مسابقات نمایشی جیک و لوگان پاول یک نوع جدید از ورزش بوکس بصورت پرحاشیه و جنجالی را ارائه میدهد که جذب تبلیغات و فروش حق پخش زنده رقابت های آن منبع اصلی درآمد این تورنمنت های نمایشی آماتور است.

تصویری از برادران پاول، جیک سمت چپ و پاول سمت راست عکس
تصویری از برادران پاول، جیک سمت چپ و پاول سمت راست عکس

ورود این ۲ برادر معروف که یوتیوبرهای پرحاشیه ای هستند به دنیای بوکس آماتور با انتقادهایی همراه بوده است و البته در مقابل عده ای مانند بوکسور مشهور مایک تایسون بر خلاف بسیاری معتقد هستند که این نوع مسابقات نمایشی به افزایش جذابیت در ورزش بوکس کمک خواهد کرد.

در مجموع لوگان و جیک پاول اکنون هر دو از چهره های شناخته شده در ورزش هستند که حواشی پیرامون آنها در رسانه های خبری ورزشی بصورت گسترده بازتاب می یابد، بنابراین شاید بتوان گفت که این دو برادر به هدف خود برای کسب شهرت بیشتر و درآمد بالاتر نزدیک شده اند…

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *