جشن هالووین را با بازی های اسلات BGaming سپری کنید

 جشن هالووین را با بازی های اسلات BGaming سپری کنید

هالووین (Halloween) که مخفف عبارت Hallows’ Evening و به معنی عصر قدیسان است جشنی است که بطور سالیانه در ۳۱ اکتبر برگزار می گردد.

درباره جشن هالووین

آنطور که به نظر می آید هالووین برگرفته از مراسم های مربوط به فصل برداشت محصول در فرهنگ باستانی سلت هاست، اقوامی جنگجو که در حدود ۷۰۰ سال پیش از میلاد در اروپای مرکزی ساکن شدند. گرچه گروهی دیگر بر این اعتقاد هستند که این مراسم از ابتدا مرتبط با مسیحیان بوده است.

امروزه فعالیت های مرسوم در جشن هالووین شامل شرکت در مهمانی با لباس های عجیب و تغییر چهره به شکل ترسناک می باشد، همچنین طراحی فضا ویژه جشن و استفاده از کدوی مخصوص هالووین، فال گرفتن و نیز سپری کردن اوقات با شنیدن داستان های وحشت آور یا مشاهده فیلم های ترسناک از دیگر فعالیت های مرسوم در این مراسم است.

بازی های اسلات برای جشن هالووین

ترکیب جشن هالووین با سرگرمی های شرط بندی هیجان انگیز ایده جالبی است که می تواند لذت این جشن سالیانه را دو چندان کند و نیز جوایز خوبی را نصیب بازیکنان نماید. در ادامه سه بازی اسلات هیجان انگیز تولید شده توسط شرکت BGaming را که برای بازی در جشن هالووین طراحی شده اند معرفی خواهیم کرد.

بازی اسلات اسپین و طلسم

بازی اسلات چرخ و طلسم
بازی اسلات اسپین و طلسم

بازی اسلات اسپین و طلسم (Spin and Spell) دارای ۵ محور و نیز ۲۰ لاین برای برنده شدن است که از جمله محبوب ترین بازی های اسلات هالووین می باشد. سمبل های این بازی شامل جادوگر، گربه سیاه، خفاش، خون آشام و نیز کدوی مخصوص هالووین است.

الویس قورباغه در وگاس

الویس قورباغه در وگاس
الویس قورباغه در وگاس

بازی اسلات الویس قورباغه در وگاس (Elvis Frog in Vegas) شما را به فضای برگزاری جشن هالووین در لاس وگاس می برد، برای برنده شدن در این بازی ۲۵ لاین در اختیار دارید که علاوه بر آن در صورتی که کمی خوش شانس باشید ممکن است جکپات بازی را بدست بیاورید.

آوالون: پادشاهی گمشده

آوالون: پادشاهی گمشده
آوالون: پادشاهی گمشده

بازی اسلات آوالون: پادشاهی گمشده (Avalon: The Lost Kingdom) بر اساس افسانه های پادشاهی اسطوره ای آوالون که در میان یک راز اسرارآمیز قرار گرفته است طراحی و تولید شده و از جمله بازی های مناسب برای سپری کردن اوقاتی هیجان انگیز در شب هالووین می باشد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *