بلیت لاتاری ۲۶ میلیون دلاری در ماشین لباسشویی!

 بلیت لاتاری ۲۶ میلیون دلاری در ماشین لباسشویی!

یک برنده قرعه کشی لاتاری که بلیت او ۲۶ میلیون دلار را جایزه برده بود به دلیل اینکه بلیط وی داخل ماشین لباسشویی از بین رفته است هنوز نتوانسته پول را دریافت کند.

حیرت انگیز است، حتی تصور چنین ماجرایی هم بسیار مشکل است با اینحال این اتفاقی است که برای یک خانم آمریکایی بدشانس رخ داده است. این زن خوش شانسی که بلیت لاتاری وی برنده ۲۶ میلیون دلار پول شده بود به دلیل سهل انگاری و افتادن بلیط در ماشین لباسشویی اکنون برای دریافت جایزه اش با مشکل جدی روبروست و اکنون به یکی از بدشانس ترین انسان های تاریخ تبدیل شده است!!

بلیت برنده ۲۶ میلیون دلاری

همه چیز به شکلی کاملا ساده رخ داد: این خانم که اهل کالیفرنیا میباشد بلیت برنده لاتاری اش که جایزه ای به ارزش ۲۶ میلیون دلار را برده بود داخل جیب شلوار خود قرار داد و در کمال ناباوری طی ماجرایی عجیب آن را در حین شستن لباس در ماشین لباسشویی از دست داد…

این بلیط لاتاری که از نوع SuperLotto Plus بوده است از یک فروشگاه واقع در بزرگراه Norwalk لس آنجلس خریداری شده بود. به گزارش سایت یاهو این زن بدشانس ماجرا که نام وی ناشناس باقیمانده است پس از این واقعه ناگوار تلاش کرد با دسترسی به تصاویر ویدئویی CCTV فروشگاه شماره های بلیط خود را به اثبات برساند که البته به علت کم کیفیت بودن تصاویر تاکنون موفق به اینکار نشده است.

بلیت جایزه لاتاری 26 میلیون دلاری از بین رفت
بلیت جایزه لاتاری ۲۶ میلیون دلاری از بین رفت

در ادامه این تلاش ها یک نسخه از ویدئوی فروشگاه در اختیار مسئولین برگزاری لاتاری نیز قرار گرفته تا مورد بررسی قرار گیرد. البته در همین رابطه مسئول برگزاری قرعه کشی لاتاری ایالت کالیفرنیا توضیح داده است که حتی در صورت موفقیت وی تصاویر ویدئویی دوربین فروشگاه به تنهایی نمیتواند مدرک کافی برای دریافت جایزه باشد و این خانم میبایست بلیت اصلی و یا تصویر پشت و روی بلیط را ارائه نماید.

همچنین نکته دیگری که در این توضیحات ارائه شده این موضوع است که برنده لاتاری میبایست تا زمان مشخصی پس از اعلام نتایج قرعه کشی برای دریافت جایزه اقدام کند و در غیر اینصورت مهلت دریافت پول پایان خواهد یافت. این مقام مسئول همچنین اضافه کرد که در صورت مشخص نشدن برنده جایزه مبلغ ۲۶ میلیون دلاری به مدارس عمومی ایالت کالیفرنیا اهدا خواهد گردید.

شماره های شانس این بلیت لاتاری اعداد ۲۳, ۳۶, ۱۲, ۳۱, ۱۳ بوده است.

بلیط لاتاری در ماشین لباسشویی

در توضیحاتی که در اختیار مسئولان لاتاری قرار داده شده است ماجرا به این شکل اتفاق می افتد که این خانم بلیت را با بی توجهی در جیب شلوار خود قرار میدهد و در ادامه:

وی که بلیت را در شلوار خود قرار داده بود پس از اینکه متوجه شد لباس هایش در ماشین لباسشویی هستند آن را خارج کرد، با اینحال بلیط کاملا مچاله شده بود.

تصویری از چند مدل ماشین لباسشویی برای خراب کردن بلیط لاتاری!!
تصویری از چند مدل ماشین لباسشویی برای خراب کردن بلیط لاتاری!!

در این توضیحات همچنین آمده که این خانم بدشانس با عصبانیت تلاش کرده تا بلیط را به حالت اول خود برگرداند که البته اینکار بی فایده بوده است. این میتوان یک نکته آغازین برای این خانم باشد که تا پایان زندگی خود بیشتر درباره این ماجرا فکر کند، همچنین وی سالها فرصت دارد تا افسوس و غم از دست دادن چنین پولی را با مانند یک داستان غم انگیز بارها و بارها مرور کند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *