انتقاد داگ پولک از استراتژی پوکر دنیل نگرانو و برعکس!

 انتقاد داگ پولک از استراتژی پوکر دنیل نگرانو و برعکس!

در ادامه مسابقه پوکر هدز آپ میان دنیل نگرانو و داگ پولک حاشیه های بازی به شدت بالا گرفت تا جایی که داگ پولک در اعتراض میز بازی را به مدت ۱۵ دقیقه ترک کرد!

هنوز مدت زیادی از حواشی مسابقه داگ پولک و دنیل نگرانو در دیدارهای پیشین نگذشته است که اختلافات این دو پوکرباز بار دیگر خبرساز شد. به نظر می آید هر چه به پایان این مسابقه پوکر نزدیک تر می شویم استرس و فشار بر روی هر دو پوکرباز بیشتر می شود.

بروزرسانی: نتیجه مسابقه پوکر هدز آپ داگ پولک و دنیل نگرانو + ویدئو

استراتژی پوکر دنیل نگرانو و داگ پولک موضوع جدید مورد اختلاف

همانطور که در نوشته “دنیل نگرانو چیپ لیدری داگ پولک را به لرزه انداخت” توضیح داده شد در ابتدا این داگ پولک بود که در پی موفقیت های نگرانو استراژی اش را تغییر داد، البته نگرانو نیز در مقابل یک استراتژی متضاد طراحی کرد…

اکنون در روز ۳۳ این رقابت هدز آپ پوکر هر دو پوکرباز از استراتژی حریف خود ناراضی بودند! دنیل نگرانو که از همان ابتدا به تکنیک Limping پولک با طعنه اشاره کرده بود در این دیدار با استراتژی Tanking به بازی برگشت تا بتواند پاسخ خوبی به رویکرد جدید حریفش بدهد.

در شروع رقابت روز ۳۳ نگرانو دست بالا را داشت، او توانست خیلی سریع ۶۰,۰۰۰ دلار پیش بیافتد. با اینحال هنوز مدت زیادی از بازی نگذشته بود که داگ پولک میز بازی را ترک کرد…!

در حقیقت چون بازی بصورت آنلاین برگزار می شد در ابتدا مشخص نبود که موضوع چیست ولی پس از چندی توییت نگرانو نشان داد که این دو حریف در پشت پرده در حال جر و بحث هستند… آنها حسابی از خجالت هم در آمدند.

همانطور که در ویدئو زیر از بازی مشاهده می کنید از لحظه “۵۲:۵۰” داگ پولک میز بازی را ترک کرد که تا “۱:۱۶:۱۰” دست گزارشگرها را در پوست گردو گذاشت…!!!

پولک حتی به گزارشگر بازی نیز تاخت و تلویحا از او ایراد گرفت که چرا استراتژی جدید نگرانو را محکوم نکرده است… و البته حسابی نگرانو را در یک توییت مورد تحقیر قرار داد…

در ادامه توییت زیر را نگرانو منتشر کرد و ترک میز پولک را زیر سوال برد:

نهایتا پس از حاشیه های بسیار که در حدود ۱۵ دقیقه از زمان ترک میز توسط داگ پولک صورت گرفت دو پوکرباز به بازی بازگشتند. در ادامه بازی اینبار متخصص پوکر هدز اپ، داگ پولک بود که توانست بازی را دست بگیرد و نهایتا مجموع چیپ های خود را به ۷۰۱,۹۴۸ دلار برساند.

مقایسه استراتژی پوکر جدید داگ پولک و دنیل نگرانو

اما اجازه بدهید نگاهی مقایسه ای داشته باشیم به استراتژی جدید این دو پوکرباز که موجب این شکل گیری این حاشیه ها گردیده است:

استراتژی پوکر داگ پولک

استراتژی پوکر جدید داگ پولک
استراتژی پوکر جدید داگ پولک

واضح است که پولک دوست ندارد برتری فعلی خود در اختلاف چیپ هایش را از دست بدهد، بر همین اساس استراتژی پوکر داگ پولک بر مبنای احتیاط از طریق Limping است. روش Limping بدینصورت است که بازیکن در مرحله پیش از فلاپ (Pre-Flop) اقدام به ریز نمی کند تا از این طریق جلوی افزایش مبلغ پات را بگیرد.

بنابراین داگ پولک تلاش دارد با کوچک نگاه داشتن مبلغ پات ها از بالا و پایین شدن مجموع چیپ هایش جلوگیری کند تا بدین شکل شانس نگرانو برای تصاحب چیپ لیدری را کاهش دهد.

استراتژی پوکر دنیل نگرانو

استراتژی پوکر جدید دنیل نگرانو
استراتژی پوکر جدید دنیل نگرانو

در مقابل نگرانو که یک پوکرباز کهنه کار است در آخرین دیدار فورا متوجه تغییر استراتژی پولک شد و برای همین اکنون با Tanking سعی به مقابله با این روش وی دارد. استراتژی پوکر دنیل نگرانو بر مبنای تمرکز بیشتر برای بهره بردن از پات های کوچک می باشد، او سعی دارد اینکار را با Tanking که نوعی تاخیر در انجام بازی و استفاده از زمان برای تصمیم گیری صحیح است انجام دهد.

البته نگرانو همچنین امیدوار است که این تاخیر در بازی کردن از نظر روحی حریف را تحت فشار قرار دهد که البته بنظر می رسد از این جهت تا حدود موفق نیز بوده است زیرا داگ پولک یک پوکرباز آنلاین است و بطور معمول به سریع بازی کردن عادت دارد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *