انتقاد داستین پوریر از کانر مک گرگور بر سر موضوع خیریه

 انتقاد داستین پوریر از کانر مک گرگور بر سر موضوع خیریه

داستین پوریر مبارز آمریکایی یو اف سی درباره عمل نکردن کانر مک گرگور به وعده اش برای کمک مالی ۵۰۰ هزار دلاری به بنیاد خیریه بشدت از او انتقاد کرد.

با نزدیک شدن زمان برگزاری مبارزه سوم میان داستین پوریر و کانر مک گرگور در ۱۰ جولای، حواشی میان این دو ورزشکار بالا گرفته است. در یکی از مهمترین اختلافاتی که میان این دو مبارز رشته های رزمی ترکیبی شکل گرفته بود داستین پوریر اتهاماتی را به مک گرگور وارد کرد و او را به بدقولی نسبت به وعده اش برای کمک ۵۰۰ هزار دلاری به خیریه متهم کرد.

اختلاف داستین پوریر و کانر مک گرگور درباره کمک مالی به خیریه

ماجرای این اختلاف مربوط به بنیاد خیریه ای به نام “The Good Fight Foundation” است که داستین پوریر و همسرش جولی برای کمک به افراد نیازمند راه اندازی کرده است. آنطور که در توضیحات وبسایت این بنیاد آمده است بنیاد خیریه داستین پوریر با همکاری برند طراحی و تولید لباس به نام رابرت گراهام “Robert Graham” اقدام به طراحی و فروش تی شرت و لباس های مخصوص خواهد کرد تا از طریق سود آن مبالغی را برای کمک به نیازمندان جمع آوری کند.

داستین پوریر و کانر مک گرگور در سومین مبارزه خود با یکدیگری دیدار خواهند کرد
داستین پوریر و کانر مک گرگور در سومین مبارزه خود با یکدیگری دیدار خواهند کرد

چندی پس از راه اندازی این بنیاد خیریه کانر مک گرگور که به نوعی سلبریتی UFC نیز میباشد پیشنهاد داد تا به این کمپین وی بپیوندد و برای جمع آوری کمک های مالی به پوریر کمک کند، این پیشنهاد مک گرگور با استقبال داستین پوریر روبرو شد و مک گرگور به وی قول پرداخت کمک مالی ۵۰۰ هزار دلاری را داد… اما این قول همکاری در ادامه به حاشیه کشیده شد و داستین پوریر مدعی شد که مک گرگور به وعده خود برای کمک مالی عمل نکرده است.

این صحبت های پوریر با توییت زیر توسط مک گرگور پاسخ داده شد و وی مدعی شد که هیچ برنامه ای از طرف تیمی که خیریه داستین پوریر را مدیریت میکنند مبنی بر اینکه این مبالغ چگونه هزینه خواهند شد دریافت نکرده است. مک گرگور حتی پوریر را به خاطر نوع برخوردش سرزنش کرد و اشاره کرد که این یک کمک مالی است ولی اکنون طوری بازتاب یافته که بنظر می آید او بدهکار است…

البته این اختلاف حاشیه های بسیاری داشت و داستین پوریر که با لقب الماس شناخته میشود نیز در پاسخ به این صحبت های مک گرگور اشاره کرد که ایمیل های ارسال شده آنها برای گفتگو درباره اینکه این پول در کجا و به چه صورت هزینه خواهد شد بی پاسخ مانده است.

داستین پوریر و کانر مک گرگور برای سه گانه یو اف سی آماده میشوند

با اینحال این حواشی با نزدیک شدن به زمان برگزاری مسابقه سه گانه بین داستین پوریر و کانر مک گرگور کمرنگ میشوند بطوریکه بسیاری از طرفداران این ورزشکاران از هم اکنون آماده هستند بر روی نتیجه رقابت یو اف سی ۲۶۴ شرط بندی کنند.

کانر مک گرگور و داستین پوریر در آستانه مبارزه سوم
کانر مک گرگور و داستین پوریر در آستانه مبارزه سوم

حتی پس از مدتی داستین پوریر نیز با انتشار توییت زیر همکاری اش با مک گرگور در این پروژه خیریه را اشتباه خواند و از این بابت از طرفدارانش معذرت خواهی کرد. پوریر در این توییت علاوه بر اینکه به مسابقه پیش رویش با مبارز ایرلندی کانر مک گرگور ملقب به بدنام اشاره کرد و البته با توضیح اینکه هدفش از راه اندازی این خیریه کمک به افراد نیازمند بوده است بابت اینکه مک گرگور را وارد این ماجرا کرده از طرفدارانش معذرت خواهی کرد.

مبارزه پیش روی این دو مبارز یو اف سی از هم اکنون به عنوان یکی از مهمترین رویدادهای پیش روی این مسابقات شناخته میشود و بسیاری برای مشاهده این رقابت لحظه شماری میکنند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *